Katarzyna Cichopek wyleguje się w łóżku z mężem i dziećmi. Wszyscy patrzą na córkę aktorki: Cała mama

Katarzyna Cichopek pochwaliła się nowym rodzinnym zdjęciem na Instagramie. Tym razem mogliśmy zobaczyć twarz jej córki, co z pewnością jest niemałą niespodzianką dla jej fanów.

Katarzyna Cichopek chętnie dzieli się z obserwatorami kulisami życia rodzinnego, jednak stroni od przedstawiania wizerunku swoich dzieci. Gwiazda przez wiele lat była konsekwentna w postanowieniu, lecz tym razem zrobiła wyjątek i pokazała twarz córki. To niemała gratka dla jej obserwatorów, którzy już wiedzą, do kogo dziewczynka jest bardziej podobna. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek na TikToku zagląda mężowi w spodnie. Dużo słów krytyki: Poczułam zażenowanie

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek pokazała twarz córki 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci. Małżeństwo doczekało się córki Heleny i syna Adama. Rodzinne zdjęcia na Instagramie aktorki "M jak miłość" nie są niczym nadzwyczajnym, jednak najnowsza fotka sporo różni się od poprzednich, a to za sprawą córki gwiazdorskiej pary. Tym razem Katarzyna Cichopek nie zasłoniła jej twarzy. 

Życzymy wszystkim Dzieciom radości i uśmiechu i dużo bezwarunkowej miłości i akceptacji. Uśmiechu dla wszystkich dzieciaków, tych mniejszych i tych większych - złożyła życzenia aktorka pod postem. 
 

Na zdjęciu widzimy całą rodzinkę wylegującą się na łóżku. Największą uwagę internautów zwróciła córka aktorki. Co więcej, fani są przekonani, że mała Helena jest najbardziej podobna do mamy, o czym dają znać w komentarzach.

Cała mama. 
Kasiu, córka jest do ciebie podobna.
Helenka jest chodzącą kopią mamy - czytamy pod zdjęciem. 

Wy również zauważacie tak duże podobieństwo? 

ZOBACZ: Romantyczna Kasia Cichopek opowiada o randkowaniu z mężem w czasie izolacji. Parze udaje się ukryć przed dziećmi tylko w jednym miejscu