Hanna Śleszyńska chwali się dorosłymi synami. "Ale przystojni". Jeden ma już żonę. Aktorka pokazała zdjęcie ze ślubu

Hanna Śleszyńska opublikowała na instagramowym koncie zdjęcia dorosłych synów. Fani zachwyceni, zwłaszcza panie.

Hanna Śleszyńska już niedługo zadebiutuje w serialu "M jak miłość" - aktorka wcieli się w mamę Anety (Ilona Janyst). O nowej roli poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Niedawno opublikowała zdjęcia dorosłych synów. Z dumą pokazała, jak wyrośli. Jeden jest już nawet żonaty. W dniu ślubu wyglądał bardzo stylowo.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Hanna Śleszyńska pokazała dorosłych synów

Pod koniec zeszłego roku media pisały o rozstaniu aktorki z przedsiębiorcą i byłym łyżwiarzem, Jackiem Brzoską. Para rozstała się w zgodzie po ponad czternastu latach związku. Śleszyńskiej z pewnością było bardzo ciężko, jednak przetrwać trudny czas pomogli jej synowie. Hanna jest bowiem mamą 35-letniego Mikołaja i 25-letniego Jakuba. Ostatnio zdjęciem dorosłych synów pochwaliła się na Instagramie.

Moi wspaniali synowie! Jestem z Was dumna. Mikołaj ma cudowną żonę, Olę, więc zyskałam też córeczkę. Moje kochane dzieciaki! Jestem z nas dumna, że tworzymy super rodzinę, która choć mocno patchworkowa, zawsze się wspiera i trzyma razem -  czytamy pod postem.
 

Fotografie bardzo spodobały się internautom, zwłaszcza fankom aktorki.

Ale fajne chłopaki. Szczęściara z Ciebie!
Co za przystojniak - pisze Magda Steczkowska.

Przypomnijmy, Mikołaj to owoc miłości aktorki i jej byłego męża, Wojciecha Magnuskiego. Jakub z kolei to syn Hanny i Piotra Gąsowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko syn Daniela Olbrychskiego jest kopią swojego ojca. Tych dzieci nie wyrzeknie się żaden rodzic. Spore podobieństwo