Gwiazda serialu "M jak miłość" wraca na plan. Zobaczymy ją w innej produkcji

Joanna Kuberska potwierdziła powrót na plan. Po ponad trzech miesiącach przerwy będziemy mogli zobaczyć ją w 12. sezonie serialu "O mnie się nie martw".

Joanna Kuberska jest aktorką znaną najbardziej z serialu "M jak miłość", w którym wcieliła się w postać Julki, partnerki Pawła, granego przez Rafała Mroczka. Gdy serialowa para się rozstała, Julka wyjechała z Warszawy do rodzinnego Janowa i tak w październiku ostatni raz mogliśmy ją zobaczyć w serialu. I choć przygoda z "M jak miłość" już się zakończyła, Joanna Kuberska powróciła na plan innej produkcji. To serial "O mnie się nie martw".

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Joanna Kuberska wraca na plan

Okazuje się, że właśnie powróciły zdjęcia do 12 sezonu "O mnie się nie martw", który jeszcze nie został dokończony. Kuberska o powrocie na plan napisała na swoim Instagramie. 

Ja od przyszłego tygodnia wracam w końcu na plan serialu @omniesieniemartw_tvp i tak się cieszę na samą myśl, że nie macie pojęcia! Istnieje tylko strach i obawa czy jeszcze pamiętam, jak to jest być aktorką? Po trzymiesięcznej przerwie jest we mnie pewien rodzaj ekscytacji pomieszanej z tremą - napisała na Instagramie.
 

Widzowie jednak nadal są ciekawi, czy Kuberska powróci jeszcze do "M jak miłość". Jedno jest pewne. Dopóki postać Julki nie zostanie uśmiercona przez producentów, to wszystko jest możliwe. Warto dodać, że młoda aktorka spędziła aż cztery lata na planie serialu.

Nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia - pisała Kuberska na Facebooku w 2019 roku.

A wy chcielibyście zobaczyć aktorkę w "M jak miłość"?

Więcej o: