Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doczekali się dziecka. Franio przyszedł na świat w Dzień Matki, a kilka dni później świeżo upieczony tata zabrał żonę i synka do domu. Młodzi starają się sprostać opiece nad maluszkiem, a w niektórych sprawach pomaga im mama Łukasza. Ostatnio teściowa Oliwii pokazała wózek dla wnuczka.
Teściowa Oliwii znacznie różni się od stereotypowych matek mężów. Chętnie spędza czas z synem i jego żoną oraz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nagrała wideo odnoszące się do relacji, w której ogłosiła, że potrzebuje wózka dla małego Frania. Jej ogłoszenie spotkało się z ogromnym odzewem. Jedni chcieli sprzedać jej używany pojazd dla dziecka, zaś inni oddać za darmo. Pani Ania zdecydowała się na darmowy podarunek od nieznajomej.
Pani oddała mi swój wózek [...] Pani oprócz wózka przygotowała mi wiele innych rzeczy po swoim dziecku. Zabawki, huśtawkę, łóżeczko turystyczne i wiele, wiele innych - Pani Ania podziękowała kobiecie, która sprezentowała jej taką paczkę.
W kolejnej relacji mama Łukasza pokazała trzyczęściowy wózek. Okazało się, że syn kobiety, która podarowała wózek teściowej Oliwii ma również na imię Franek, dlatego nowy pojazd wnuka jest wyposażony w filcowy napis z imieniem malucha. Młodzi rodzice na pewno będą zadowoleni.
Popek uderza w "przestarzałe panny młode po 30", które "nie mogą znaleźć chłopa". Punktujemy, co przemilczała
Chorosińska prawi o rodzinie, a internauci się zagotowali. Natychmiast wytknęli jej hipokryzję
Książę Jan Lubomirski przekazał na WOŚP grafikę Pabla Picassa. Teraz się tłumaczy
To pytanie zaskoczyło Lewandowską. Nie wiedziała, co odpowiedzieć
Była kochanką Clintona. Tak po latach wygląda Monica Lewinsky. Zaskakujące, czym się zajmuje
Stramowski zaskoczył wyznaniem o rozwodzie z Warnke. To dlatego się rozstali
Były partner Janji Lesar wiruje na parkiecie. Uczy gwiazdę "Przyjaciółek"
Wieści dotyczące nowych odcinków "Rancza". Wiadomo, kiedy zobaczymy je na antenie
Joanna Szczepkowska uderzyła w Zbigniewa Ziobrę. "Strach się bać"