"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza pokazała wózek wnuczka. Babcia dostała pojazd Frania za darmo

Mama Łukasza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" na instagramowej relacji pokazała wózek małego Frania. Jedna z obserwatorek podarowała teściowej Oliwii akcesoria po swoim dziecku.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doczekali się dziecka. Franio przyszedł na świat w Dzień Matki, a kilka dni później świeżo upieczony tata zabrał żonę i synka do domu. Młodzi starają się sprostać opiece nad maluszkiem, a w niektórych sprawach pomaga im mama Łukasza. Ostatnio teściowa Oliwii pokazała wózek dla wnuczka. 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazała się po raz pierwszy od urodzenia dziecka. Nagrała film z Łukaszem

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza pokazała wózek wnuczka

Teściowa Oliwii znacznie różni się od stereotypowych matek mężów. Chętnie spędza czas z synem i jego żoną oraz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nagrała wideo odnoszące się do relacji, w której ogłosiła, że potrzebuje wózka dla małego Frania. Jej ogłoszenie spotkało się z ogromnym odzewem. Jedni chcieli sprzedać jej używany pojazd dla dziecka, zaś inni oddać za darmo. Pani Ania zdecydowała się na darmowy podarunek od nieznajomej. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza pokazuje wózek wnuka
Pani oddała mi swój wózek [...] Pani oprócz wózka przygotowała mi wiele innych rzeczy po swoim dziecku. Zabawki, huśtawkę, łóżeczko turystyczne i wiele, wiele innych - Pani Ania podziękowała kobiecie, która sprezentowała jej taką paczkę.

W kolejnej relacji mama Łukasza pokazała trzyczęściowy wózek. Okazało się, że syn kobiety, która podarowała wózek teściowej Oliwii ma również na imię Franek, dlatego nowy pojazd wnuka jest wyposażony w filcowy napis z imieniem malucha. Młodzi rodzice na pewno będą zadowoleni. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.