"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazała się po raz pierwszy od urodzenia dziecka. Nagrała film z Łukaszem

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nagrali krótkie InstaStory, na którym dziękują fanom. Uczestniczka programu po raz pierwszy pokazała się po urodzeniu synka.

Do tej pory para, którą poznaliśmy dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia"Oliwa Ciesiółka i Łukasz Kuchta niezbyt często pokazywała się w mediach społecznościowych. Wszystko przez to, że po emisji finałowego odcinka eksperymentu społecznego wyjawili, że spodziewają się dziecka, które ma pojawić się na świecie lada dzień. Franio Kuchta przyszedł na świat w Dzień Matki 26 maja a młodzi rodzice uczą się nowej rzeczywistości. Teraz małżonkowie nagrali krótką relację na Instagramie, gdzie Oliwia po raz pierwszy pokazała się po urodzeniu syna. 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza jeszcze nie widziała wnuka. Ocenia syna i Oliwię: Nie dosypiają [TYLKO U NAS]

 "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia pokazała się po porodzie

Oliwia i Łukasz zamieścili na swoich mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym dziękują fanom za wszystkie gratulacje z okazji narodzin dziecka. Stwierdzili, że wiadomości jest na tyle dużo, że zdecydowali się nagrać swoje podziękowania. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz dziękują fanom
Słuchajcie, nie było okazji, dopiero się ze wszystkim ogarnęliśmy. Chcieliśmy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wszystkie życzenia, gratulacje - powiedziała Oliwia.
Bardzo jesteśmy wdzięczni za mnóstwo miłych słów, jest tego tyle, że nie sposób odpisać każdemu z osobna - mówił Łukasz.

Pod koniec nagrania para pozdrowiła wszystkich fanów i pozdrowiła w imieniu swojego synka. Młoda mama wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną u boku męża. 

Para jeszcze przed narodzinami syna zdążyła udzielić kilku wywiadów. W jednym z nich Oliwia opowiedziała, jak zareagowali na wieść o tym, że będą mieli dziecko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.