"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz zdradzili, jak zareagowali na wieść o ciąży. "Płakaliśmy przez 15 minut"

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Udzielili ostatnio wywiadu, w którym opowiedzieli o oczekiwaniu na maluszka.

Czwarty sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegł końca. Teraz uczestnicy mogą ujawniać, jak potoczyły się ich dalsze losy. Po emisji finałowego odcinka na Instagramie pojawiły się wpisy uczestników programu, a Oliwia i Łukasz ogłosili, że spodziewają się dziecka. Para udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o przebiegu ciąży.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz o ciąży

W rozmowie z portalem Pomponik.pl para opowiedziała, jak zareagowali na wieść o ciąży. Oliwia wyznała, że była niezwykle wzruszona i to udzieliło się Łukaszowi. 

Popłakaliśmy się oboje, ale nie ze smutku. To była taka radość pomieszana z obawami, ze strachem, taka mieszanka wybuchowa. Oboje chyba z 15 minut płakaliśmy - mówiła uśmiechnięta Oliwia w rozmowie z Pomponik.pl.

Łukasz opowiedział, jak Oliwia przekazała mu wiadomość o tym, że jest w ciąży. To była bardzo emocjonująca chwila.

Pamiętam bardzo dobrze ten moment. Leżeliśmy rano w łóżku i Oliwia poszła z testem do toalety. Za chwilę słyszę taki płacz. Mówię: co się stało? Weszła z tym testem, płacząca, ręce jej drżały i już wiedziałem, o co chodzi. Można powiedzieć, że to jedna z najwspanialszych chwil w życiu - stwierdził Łukasz.

Zakochani powiedzieli, że gdy tylko dowiedzieli się o ciąży, od razu poinformowali swoje rodziny. Łukasz stwierdził, że jego najbliżsi oczekiwali już nowego członka rodziny. Oliwia i Łukasz nie znają płci swojego dziecka, dowiedzą się gdy przyjdzie na świat, a to zdarzy się lada chwila. Oliwia jest już w 9. miesiącu i już po terminie porodu. 

Więcej o: