Fukszwanc, laubzega i lochzega to rodzaje...? Pytanie z programu "Milionerzy".

W 271. odcinku "Milionerów" uczestnik usłyszał ciekawe pytanie za kwotę 20 tysięcy złotych. Jaka była prawidłowa odpowiedź na to pytanie?

W poniedziałek TVN wyemitował 271. odcinek programu "Milionerzy". Jedno pytanie sprawiło uczestnikowi większe problemy. Prawidłowa odpowiedź gwarantowała z kolei wygraną w wysokości 20 tysięcy złotych. 

Fukszwanc, laubzega i lochzega to rodzaje...?

A. pił
B. dłut
C. wierteł
D. rur

"Milionerzy" - odpowiedź na pytanie. Fukszwanc, laubzega i lochzega to rodzaje...?

Uczestnik nie znał prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, dlatego zdecydował się skorzystać z koła ratunkowego: pytania do publiczności. Najwięcej głosów widowni zgromadzonej w studio poparło odpowiedź A. Na nią zagłosowało 58 proc. osób. Taką też odpowiedź zaznaczył uczestnik i wygrał 20 tysięcy złotych. Fukszwanc, laubzega i lochzega to rodzaje pił ręcznych. Kolejno są to rozpłatnica, wyrzynarka i otwornica. 

W teleturnieju "Milionerzy" główną wygraną jest milion złotych. Aby zdobyć tę sumę uczestnicy muszą prawidłowo dopowiedzieć na dwanaście pytań. Zawodnicy mają do wyboru cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Podczas gry uczestnicy mogą skorzystać z trzech kół ratunkowych: pytania do przyjaciela, pół na pół i pytania do publiczności. Gwarantowane są sumy tysiąca i 40 tysięcy złotych po prawidłowej odpowiedzi na kolejno drugie i siódme pytanie. 

Zobacz wideo Jakub Patecki z Ekipy Friza opowiada swój najlepszy żart