Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała swojego partnera w "Tańcu z Gwiazdami". Plotki się potwierdziły, nie jest to Rafał Maserak

Już wiemy, z kim w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka zaprezentowała swojego partnera.

Kilka dni temu portal Pomponik pisał, że Barbara Kurdej-Szatan pokłóciła się z ekipą programu "Tańca z Gwiazdami". Aktorce podobno nie spodobał się wybrany dla niej parter taneczny, którego jeszcze wówczas nie znaliśmy. Nowa gwiazda Polsatu zabrała wtedy głos i zdementowała plotki. Teraz oficjalnie pochwaliła się, z kim wystąpi w duecie.

Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała swojego tanecznego parntera

Mam wspaniałego tancerza. Jestem zachwycona tym, że właśnie on został mi przydzielony. Świetnie nam się razem pracuje, ale kto to taki, to dowiecie się już niebawem - tak Basia pisała jeszcze kilka dni temu.

Kurdej-Szatan wreszcie zdradziła, kto będzie jej towarzyszył na parkiecie w walce o Kryształową Kulę. Potwierdziły się przypuszczenia, że nie będzie to Rafał Maserak i Jan Kliment. A podobno to jednym z nim aktorka chciała wystąpić w duecie. Na kogo zatem padł wybór?

Tanecznym partnerem Barbary Kurdej-Szatan został Jacek Jeschke. 28-latek nie jest debiutantem. W "TzG" występował już u boku Ewy Błachnio, Pauliny Chylewskiej oraz Anny Karczmarczyk. Z tą ostatnią zwyciężył w 5. edycji show. Była gwiazda TVP pochwaliła się na Instagramie zdjęciem oraz zabawnym opisem.

TA DAM !!! Oto MY ?? Jacek i Barbara :D @jacekjeschke - mój boski taneczny partner. Będzie zmagał się i troszczył o moje perfekcyjne kroki. Ja walczę na treningach. Póki co jest bardzo cierpliwy. Macie jakiś pomysł na nasz wspólny hasztag do TzG ?!? Póki co mamy #jacekibarbara:P Najlepszy pomysł nagrodzimy zaproszeniem na jeden z odcinków na żywo - napisała Basia.

Również mąż aktorki, Rafał Szatan, który również bierze udział w tanecznym show, zdradził, kto będzie jego partnerką. Wokalista pojawi się parkiecie w towarzystwie Lenki Kliment.

Nie możemy się doczekać małżeńskiej rywalizacji. Jak myślicie, kto ma większe szanse na zwycięstwo?

Występ w "Tańcu z Gwiazdami" to ogromne wyzwanie. Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o tym, jak stresuje się udziałem w programie.

Zobacz wideo

AD