Adriana Kalska jest w ciąży? W "M jak miłość" Iza przytyje i nie zmieści się w suknię ślubną

Adriana Kalska w ciąży? Wszystko wskazuje na to, że aktorka w "M jak miłość" pojawi się z brzuszkiem. To dziecko czy jednak ciąża spożywcza?
Zobacz wideo

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski będą mieli dziecko? Jedno zdjęcie wskazuje na to, że właśnie tak się stanie - ale po wakacjach i na planie serialu "M jak miłość". Mamy zdjęcia Izy w opiętej na brzuchu sukni ślubnej. To ciąża czy tylko tłuste jedzenie?

Adriana Kalska - Iza z "M jak miłość" w ciąży?

Sprawa jest skomplikowana, bowiem Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są parą nie tylko w rzeczywistości, ale również w serialu. Jako Iza i Marcin szykują się do ślubu, a w "realu" co kilka tygodni pojawiają się plotki o ich rozstaniu. Tymczasem wiemy już, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach.

Do sieci wyciekły zdjęcia Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w czasie przymiarek sukni ślubnej. Niestety, po wakacjach przyszła panna młoda przybrała kilka kilogramów - wyjątkowo w takiej sytuacji mówimy naprawdę o ciąży spożywczej, a nie prawdziwej. Iza przytyje po pobycie w siedlisku i zwyczajnie nie zmieści się w wymarzoną suknię ślubną.

Kreacja nie dopina się na plecach, bo całe jedzenie z siedliska, które przygotowywała dla Izy Marzenka, poszło idealnie w brzuch. Takie życie, jak widać, postaci serialowe też mają ten problem, co my wszyscy.

Więcej o: