"Big Brother" się rozkręca. Maciej Borowicz został wyrzucony z programu za groźby karalne

"Big Brother" wreszcie zaczyna zaskakiwać. Tym razem kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata. Nominowany w niedzielę Maciej Borowicz odszedł z programu.

Maciej Borowicz z programu "Big Brother" jest kolejnym uczestnikiem, który nie czeka do wyników nominacji, tylko odchodzi z produkcji przed czasem.

Big Brother. Maciej Borowicz odchodzi z programu

Maciej Borowicz nominowany był do opuszczenia domu Wielkiego Brata w ostatnią niedzielę marca. Razem ze swoją nominowaną koleżanką, Karoliną Wnęk, nie krył niezadowolenia z nominacji. Sytuacja zrobiła się nieprzyjemna, Maciej posunął się do gróźb wobec Łukasza, zdarzało mu się również łamać regulamin produkcji.

TVN tak komentuje zaistniałą sytuację:

Maciej Borowicz, za wielokrotne złamanie regulaminu, opuścił Dom Wielkiego Brata. W poniedziałek rano, w związku z wielokrotnym złamaniem regulaminu przez Macieja Borowicza, Wielki Brat zdecydował, że uczestnik w trybie natychmiastowym musi opuścić program.
 

Big Brother. Zmiana nominowanych

Maciej Borowicz i Karolina Wnęk byli nominowani, jednak ze względu na odejście Maćka sytuacja się zmienia. Nominowana wciąż pozostaje Karolina Wnęk, jednak do niej dołączają: Justyna Żak i Łukasz Darłak.

Wieczorem dowiemy się, czy cała ta sytuacja nie jest tylko głupim żartem na prima aprilis. Teraz jednak transmisja z domu Wielkiego Brata została wyłączona i nie da się podejrzeć, co robią uczestnicy.

Zobacz wideo
Więcej o: