"Big Brother". Maciek groził Łukaszowi na wizji: Roz***wię mu łeb. Widzowie żądają usunięcia go z programu. Jest komentarz produkcji

"Big Brother". W niedzielę odpadł Tomek, a nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali Maciek i Karolina. Mężczyzna nie potrafił pogodzić się z taką decyzją kolegów i nie ukrywał swojego niezadowolenia. Jednemu z uczestników zagroził pobiciem.

Do skandalicznej sytuacji w "Big Brotherze" doszło po tym, jak uczestnicy dowiedzieli się, kto jest nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Po zakończeniu odcinka na żywo, Maciek i Karolina, którzy dostali najwięcej głosów, skomentowali decyzję kolegów. Nie tylko powiedzieli sobie, o czym rozmawiali w pokoju zwierzeń, lecz także padły groźby karalne.

Zobacz:  "Big Brother". Kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata. Nie ukrywa, że liczy na przywrócenie go do programu. Wiemy, kto został nominowany

"Big Brother". Padły groźby karalne

Maciek nie ukrywa, że nie znosi Łukasza. Uważał, że to on powinien opuścić program, a nie Tomek. Dodatkowo rozjuszyło go zachowanie chłopaka, który zaśmiał się, gdy tamten ogłosił, że nie będzie pił alkoholu z osobami, które go nominowały. Zagroził wtedy Darłakowi, że "pogadają po programie". Później wyznał Karolinie, że może się posunąć do przemocy fizycznej. Dziewczyna, która ma wyraźną słabość do Maćka, zapewniła go, że mu w tym pomoże. 

Roz***wię mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, wy**bię mu w ryj - mówił zdenerwowany.

"Big Brother". TVN zajmie się sprawą

Na profilu na Instagramie programu rozpętała się prawdziwa burza. Ci, co słyszeli rozmowy Maćka i Karoliny, są oburzeni. Zwrócili się do produkcji z prośbą o reakcję i ukaranie uczestników, którzy posunęli się do gróźb karalnych. TVN odpisał, że "zajmują się sprawą". Opinie widzów możecie przeczytać pod tym zdjęciem:

Naszym zdaniem takie zachowanie nie powinno być tolerowane, a Maciek powinien ponieść konsekwencje. A Wy co uważacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (32)
"Big Brother". Maciek groził Łukaszowi na wizji: Roz***wię mu łeb. Widzowie żądają usunięcia go z programu. Jest komentarz produkcji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kik

  Oceniono 26 razy 22

  ten cały maciek to tragedia!! zresztą jak cały program...ale jego zachowanie jest karygodne..okropny apodyktyczny pajac

 • Gość: akse29

  Oceniono 16 razy 16

  nie wiem z czego wynika ta złość Maćka.. bo przecież często grał on jako dj Matthew Clark w warszawskim klubie gejowskim Hunters Klub.

 • Gość: Fhj

  Oceniono 15 razy 15

  Juz jest decyzja ze opuszcza program

 • Gość: Si

  Oceniono 23 razy 13

  A my uważamy, żeby ten żenujący program zdjąć z anteny

 • Gość: ania

  Oceniono 15 razy 11

  moim zdabiem obydwoje powinni zostac wyeliminowani z uczestnictwa w zabawie. Maciek jest bardzo irytujaca osoba, wszechwiedzaca wszystko do tego bardzo arogancka. Karolina robi wszystko pod jego dyktando.

 • Gość: gość kobieta

  Oceniono 16 razy 10

  Ten bb to jest żenada, przypomina faktycznie te idiotyczne, wyreżyserowane patologicznie programy. Zawiedliście widownię, która ogladała I edycję BB.

 • Gość: ,.,.

  Oceniono 9 razy 9

  kto taka patologie wpuscił do programu , kompromitacja pani psycholog

 • Gość: bigbiegunka

  Oceniono 11 razy 9

  Strasznie agresywny typ , nie wiem czy jest to efekt zamknięcia , braku dostępu do internetu czy trudnego dzieciństwa lub po prostu zaistnienie w grupie poprzez agresję no bo jak się nie posiada inteligencji , poczucia humoru to trzeba jakoś inaczej...W każdym razie nie chciałabym z kimś takim przebywać ,nawet 5 minut.

 • Gość: Goćś

  Oceniono 7 razy 7

  Maciek totalny cham cwaniaczek mających wszystkich w du..e. od początku miał wylecieć. Jestem poznaniakiem i wstydzę się za niego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX