Pierwszy odcinek "Jaka to melodia?". Norbi zaczął od swojego hitu, później kokietował uczestniczki

1 września o godzinie 17.30 został wyemitowany pierwszy odcinek "Jaka to melodia?" z udziałem Norbiego. Jak muzyk poradził sobie w tej nowej roli?

1 września ruszyły nowe odcinki "Jaka to melodia?". TVP zapowiadało, że widzów czeka nie tylko zmiana prowadzącego, ale także wyglądu studio i zasad show. Ostatnio wyciekły zdjęcia z nagrań do progami. Dziś mogliśmy zobaczyć, jak wygląda naprawdę. 

Pierwszy odcinek "Jaka to melodia?"

Jak wypadł pierwszy odcinek "Jakiej to melodii" z udziałem aktorek serialu TVP "Dziewczyny ze Lwowa" - Magdaleny Wróbel, Moniki Jarosińskiej i Magdaleny Pociechy?

Zaskoczyła nas już czołówka programu. Już w pierwszych odcinkach nowej "Jakiej to melodii?" usłyszeliśmy bowiem, jak Norbi śpiewa swój wielki i jedyny hit "Dziewczyny są gorące".

Później, w trakcie programu, wystąpiły inne gwiazdy.  Na scenie pojawili się wszak: Kasia Kowalska, Lena Zuchniak, Fun Factory, Enej, Orchestral Manoeuvres in the Dark, oraz Maryla Rodowicz.

Nie zabrakło również kadrów na zachwyconą i uśmiechniętą widownię, która wyglądała, jakby doskonale się bawiła.

Jak poszło Norbiemu? 

Norbi w wielu wywiadach zapowiadał, że stresuje się przejęciem programu po Robercie Janowskim, który związany był z produkcją przez 21 lat.Dodawał również, że podczas nagrywania 8 pierwszych odcinków czuł się świetnie.

I faktycznie muzyk wyglądał na wyluzowanego zagadywał gości i wprowadzał miłą atmosferę, a nawet kokietował uczestniczki, zwracając się do nich pieszczotliwie i nie szczędząc im komplementów. Podpytywał również aktorki o kulisy serialu "Wojenne dziewczyny", choć uczestniczki są gwiazdami "Dziewczyn z Lwowa".

Nie zabrakło również żartów - Norbi w humorystyczny sposób zapowiedział przedstawił Lenę Zuchniak, która występowała we wcześniejszych odcinkach "Jakiej to melodii?", nazywając ją swoją siostrą.

Wygrana na zbożny cel

Do finału przeszła Magda Pociecha, jednak ostatecznie wygrane wszystkich uczestniczek zostały zsumowane. Aktorki wygrały 14 170 złotych, które przekazały na Caritas.

AG

Więcej o: