Zaskakujące wyznanie Ewy Wachowicz: Jadłam mrówki i chomika

Ewa Wachowicz była Miss Polonia postawiła na karierę telewizyjną i powróciła z nowym programem kulinarnym. Na początku września zadebiutował nowy program z jej udziałem - "Top Chef". Zadebiutowały również kontrowersyjne wypowiedzi Wachowicz.

Ewa Wachowicz , podróżując po świecie, miała okazję spróbować wielu egzotycznych potraw. Nikt jednak nie spodziewał się aż tak oryginalnych dań. Producentka i dziennikarka przyznała się do skonsumowania pewnego małego stworzenia.

Podróżując dużo po świecie kosztowałam chyba wszystkiego co można spróbować, co czasem wydaje się niejadalne - mrówki, chomik, coś co przypomina szarańczę, stonkę... Chociaż do tego ostatnio chyba nie dam się przekonać nigdy - wyznała dziennikarka w rozmowie z Se.pl.

Ewa WachowiczEwa Wachowicz kapif kapif

Trzeba być odważnym, aby zjeść szarańczę bądź mrówkę. Z chomika raczej byśmy zrezygnowali. Mamy nadzieję, że Ewa już nie praktykuje konsumowania małych stworzonek i powróciła do tradycyjnych polskich dań. Na razie jednak próbuje potraw, które przyrządzają kucharze w programie Polsatu "Top Chef".

Kris

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.