Must Be The Music: "Ja pierdzielę, jaki fajny odcinek". Podium dla pań

Kto przeszedł do finału?

Czwarty odcinek półfinałowy "Must Be The Music. Tylko muzyka" już za nami. Dzisiejszy wieczór był kumulacją naprawdę dobrych wykonów. Najlepiej podsumował to Łozo:

Ja pierdzielę, jaki fajny odcinek - stwierdził i miał rację.

Widzowie mieli wyjątkowo trudny wybór. Białoruska kapela The Toobs, która gra jako support zespołu Deep Purple, niestety nie weszła do finału. Nie znaleźli się też w nim wyjątkowi muzycy z Dziubek Band, którzy wykonali dubstep na instrumentach dętych. Na podium znalazły się same artystki płci żeńskiej.

Aneta Majeran.Aneta Majeran. mat. prasowe Studio 69/Polsat

Trzecie miejsce, bez gwarantowanego występu w finale, zajęła  Aneta Majeran, szesnastolatka o mocnym, rockowym głosie:

Jesteś bardzo muzykalna. Robisz to świetnie - powiedziała Kora - rockowych piosenkarek w Polsce jest... No... Na palcach jednej ręki można zliczyć, więc jeśli dojdziesz do drugiej, to będzie dobrze.
Totalna surowizna, ale ja zdecydowanie wolę surowego tatara niż usmażonego steka. Jestem na tak - powiedział błyskotliwie, jakby udawał Wojciecha Jagielskiego,  Łozo.

Bass.Bass. mat. prasowe Studio 69/Polsat

Drugie miejsce, czyli pewny występ w finale, przypadł dziewczynom z zespołu Bass, które dały bardzo żywiołowy występ. Chociaż śpiewać uczyły się w domu, przy komputerze, widać było, że są urodzone do bycia na scenie.

Robicie show. Macie charakter, osobowość. [...] - powiedziała Kora.
Jesteśmy w hali, tu nie ma okien, ale wy jakoś nam te promienie słoneczne wysłałyście - dodał uduchowiony tego dnia Łozo.
Największe świruski w tej edycji. Macie nietypowy sposób gospodarowania sceny [nie używają jej - wtrącił Maciej Rock]. Blondi trochę nieczysto, ale jestem na tak - spointowała ich występ Elżbieta Zapendowska.

Pierwsze miejsce zajęła Iwona Kmiecik. Jurorzy byli oczarowani jej występem, autorskim tekstem i kompozycją:

Pani Iwono, jest pani cudowna, elegancka [...], jest pani super. Ja jestem pod wielkim, wielkim wrażeniem - powiedziała Kora.
Gdzie się podziała taka muzyka w radiach? Takiej wrażliwości nam trzeba - powiedział Adam Sztaba.
Iwona jest wybitnie utalentowana [...] pięknie śpiewa, pięknie komponuje - rozpływała się w zachwycie Elżbieta Zapendowska.

Dzięki głosom widzów, muzyka Iwony, na pewno trafi pod strzechy.

Jednak nie tylko wykonawcy przyciągali uwagę widzów. Gwiazdą wieczoru była także Ramona - salonowy pies, jedna z największych miłości Kory.

Fot. Kapif

A Wy na kogo głosowaliście?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.