Doda ZASKOCZY na Viva Comet!

.

W przygotowaniach do swoich telewizyjnych występów Doda przechodzi samą siebie. Najbliższy na gali Viva Comet 2011 w czwartek o 20.00. Jak zdradza nam osoba z otoczenia piosenkarki:

Doda postanowiła, że występ na Cometach przebije wszystko co robiła do tej pory. Dlatego do konsultacji nad przygotowaniem show zatrudniła magika. Sprawi on, że w trakcie występu Doda będzie lewitować. Nigdy przedtem nie robiła tego żadna wokalistka.

Udało nam się dowiedzieć, że tym magikiem jest Marcin Muszyński. To jeden z najpopularniejszych magików w kraju. Ma na swoim koncie udział w programie Polsatu "Gwiezdny Cyrk", gdzie pełnił dla gwiazd rolę mistrza w nauce sztuki iluzjonistycznej. Swoimi umiejętnościami wzbudził podziw jury. Zobaczcie jak wygląda lewitacja w jego wykonaniu:

Jak dokładnie będzie wyglądał występ Dody? Na stronie marcinmuszynski.com znaleźliśmy zdjęcie, które może być tego ilustracją:

Marcin Muszyński lewitacjaMarcin Muszyński lewitacja MARCINMUSZYNSKI.COM

fot. marcinmuszynski.com

Wracając do samej gali, to Doda jest w tym roku nominowana tylko w jednej kategorii. Nie wiadomo czy dostanie nagrodę, bo ma silną konkurencję. Ale nawet jeśli nie wygra, to jedno jest pewne - swoim występem będzie chciała udowodnić, że nie ma sobie równych.

Na Dodę możecie głosować również w plebiscycie Plotki Roku 2010 .

Aik

Zobacz także:

Doda ma NOWEGO gitarzystę

Sąsiedzi chcą się pozbyć Dody?!

Doda wyprzedza światowe gwiazdy

Więcej o: