W przygotowaniach do swoich telewizyjnych występów Doda przechodzi samą siebie. Najbliższy na gali Viva Comet 2011 w czwartek o 20.00. Jak zdradza nam osoba z otoczenia piosenkarki:
Doda postanowiła, że występ na Cometach przebije wszystko co robiła do tej pory. Dlatego do konsultacji nad przygotowaniem show zatrudniła magika. Sprawi on, że w trakcie występu Doda będzie lewitować. Nigdy przedtem nie robiła tego żadna wokalistka.
Udało nam się dowiedzieć, że tym magikiem jest Marcin Muszyński. To jeden z najpopularniejszych magików w kraju. Ma na swoim koncie udział w programie Polsatu "Gwiezdny Cyrk", gdzie pełnił dla gwiazd rolę mistrza w nauce sztuki iluzjonistycznej. Swoimi umiejętnościami wzbudził podziw jury. Zobaczcie jak wygląda lewitacja w jego wykonaniu:
Jak dokładnie będzie wyglądał występ Dody? Na stronie marcinmuszynski.com znaleźliśmy zdjęcie, które może być tego ilustracją:
fot. marcinmuszynski.com
Wracając do samej gali, to Doda jest w tym roku nominowana tylko w jednej kategorii. Nie wiadomo czy dostanie nagrodę, bo ma silną konkurencję. Ale nawet jeśli nie wygra, to jedno jest pewne - swoim występem będzie chciała udowodnić, że nie ma sobie równych.
Na Dodę możecie głosować również w plebiscycie Plotki Roku 2010 .
Aik
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Tak wygląda dom Kwaśniewskiej i Badacha. Muzyk dba o porządek
Kołakowska wyznała, że była ofiarą przemocy w związku. Karolak już zareagował
Od roku nikt nie widział Sandry Bullock. Nowe zdjęcie wywołało poruszenie
Mieli ją odmłodzić. Uczestniczka "10 lat młodsza w 10 dni" nie kryła zaskoczenia przemianą
Burza pod zdjęciem z próby dwa dni przed finałem. Co z Kaczorowską i Rogacewiczem? Kassin wyjawił prawdę
Menedżer Tomasza Karolaka zapytany o wpis Rogacewicza. Jaśniej się nie da
W "The Voice of Poland" emocje rosną. Znamy półfinalistów
Cyrku ciąg dalszy. Daniel Martyniuk zabrał głos po awanturze w samolocie. Idzie na wojnę z liniami lotniczymi
Katarzyna Grochola mieszka w domu z duszą. Antyki, cenne pamiątki i aż cztery tysiące książek