Szulim nie jest z Nergalem? Podobno spotyka się z synem Jacka Żakowskiego

Letni romans?

Koncert Iron Maiden w towarzystwie Nergala , zdjęcia i dziwne komentarze na Facebooku... Czy to tylko zasłona dymna, a Agnieszka Szulim tak naprawdę spotyka się z synem dziennikarza Jacka Żakowskiego, Maćkiem Żakowskim? Wszystko na to wskazuje. Takie plotki krążą już od dawna. Jeden z naszych czytelników także poruszył tę kwestię w komentarzu pod artykułem o Agnieszce Szulim i Nergalu ( Nergal do Agnieszki Szulim na Facebooku: Czarny Anioł Ru**ania ):

Agnieszka jest z M. Żakowskim. A jak się zjedzie troszkę w dół, to jest drugie zdjęcie - z jakiegoś ich spotkania gdzie jest duużo osób - pod tym zdjęciem gdzie jest m.in. Nergal i Szulim, jest wpis kolegi, "Czarny anioł ru....".

Nasze źródło twierdzi, że Agnieszka Szulim i Maciek Żakowski spotykają się mniej więcej od czerwca.

Mają dużo wspólnych znajomych, często się spotykają. Przychodzą osobno na przykład do klubu, ale później zawsze bawią się razem - usłyszeliśmy.

Agnieszka Szulim, Maciek Żakowski, Piotr KędzierskiAgnieszka Szulim, Maciek Żakowski, Piotr Kędzierski Screen Instagram Screen Instagram

Maciek Żakowski współprowadzi dwa lokale w Warszawie: Ailoli i MOMU.gastrobar, które szybko stały się bardzo popularne i chętnie odwiedzane także przez znane osoby. Dwa miesiące temu udzielił wywiadu portalowi Natemat.pl.

Mam nieskończony doktorat. Studiowałem teorie socjologiczne. Z zawodu jestem strategiem kreatywnym. Pracowałem w dużej agencji przy strategii, marketingu, produktach i marce. Ja się wyspecjalizowałem w reklamie w nowych markach, nowych produktach - mówił.

Żakowski ma 7-letnią córkę z poprzedniego związku. Agnieszka Szulim wciąż oficjalnie pozostaje żoną motocyklisty rajdowego, Adama Badziaka. Choć jednak miłość się skończyła, dziennikarka nie planowała rozwodu.

Rozwód, póki co, niczego nie zmieni, nie jest nam w tej chwili do niczego potrzebny. Pewnie będzie inaczej, gdy któreś z nas się z kimś zwiąże - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla Polki.pl.

Czy już nadszedł ten czas?

Zobacz wideo

Abc

Więcej o: