Portal, który napisał o 21-letnim milionerze: Nie oferowaliśmy przeprosin Piotrowi Kaszubskiemu! Oczekujemy przeprosin z jego strony

W sprawie Piotra Kaszubskiego głos zabrał portal, w którym pojawił się tekst o 21-letnim milionerze.

Sprawa Piotra Kaszubskiego i tekstu o nim w portalu Sadistic.pl, ma swój ciąg dalszy. W portalu ukazał się artykuł zatytułowany "Jak kłamią nas media cz. I", w którym autor opisał historię właściciela kliniki Estinity. Autor tekstu twierdził, że za kliniką Kaszubskiego stoi jego mama, a sama firma nie zasługuje na nazwę klinika, tylko "salon urody". (Cała prawda o 21-letnim milionerze?!) . Kaszubski szybko odpowiedział na te doniesienia, twierdząc, że wszystkie informacje są nieprawdziwe ( Piotr Kaszubski komentuje doniesienia o sobie i klinice: Wszystko to nieprawda! ). Właściciel kliniki podkreślił, że portal usunął wpis:

Portal Sadistic przyznaje, że informacje te były niesprawdzone, dlatego natychmiast usunęli swoje doniesienia oferując przeprosiny - uważa Piotr Kaszubski.

Piotr Kaszubski.Piotr Kaszubski. Gazeta.tv Gazeta.tv

Ze słowami Kaszubskiego nie zgadza się zaś sam portal Sadistic.pl. Twierdzi on, że wpis owszem został usunięty , ale na prośbę autora. Sadistic.pl przesłał nam w tej sprawie specjalnie oświadczenie:

Portal Sadistic.pl oświadcza, że artykuł "Jak kłamią nas media cz. I" został usunięty z serwisu na prośbę jego autora, a nie ze względu na to, że informacje zostały niesprawdzone. Dodatkowo portal nie oferował przeprosin dla Piotra Kaszubskiego, nie oferuje, ani nie planuje ich oferować - czytamy w oświadczeniu.

Co więcej, to portal oczekuje przeprosin od 21-latka:

W związku z pomówieniem do jakiego doszło w wywiadzie udzielonym dla portalu Plotek.pl, portal Sadistic.pl rozważa kroki prawne i oczekuje przeprosin ze strony Piotra Kaszubskiego - czytamy.

Piotr KaszubskiPiotr Kaszubski Forum Forum

Sadistic.pl poddaje też w wątpliwość prawdomówność Kaszubskiego:

Co więcej Sadistic.pl pragnie zwrócić uwagę na nasuwające się pytanie - czy osoba, która skłamała w wywiadzie, nie kłamała również wcześniej? - napisał w oświadczeniu.

Poniżej zamieszczamy całe oświadczenie Sadistic.pl.

Oświadczenie Sadistic.pl.Oświadczenie Sadistic.pl. Sadistic.pl Sadistic.pl

A co Wy sądzicie o całej sprawie?

Vic

Więcej o: