Menadżerka Kory: Ramona nie wie, co się dzieje!

Biedny pies...

Od wczoraj pies Kory - Ramona - jest chyba najbardziej znanym czworonogiem w Polsce. Czy to zamieszanie na nią jakoś wpłynęło? :)

Z Ramoną wszystko w porządku. Ona nie wie, co się dzieje. Jeśli chodzi o przesyłkę, to nie dotarła ona pod adres Kory. Urząd Celny ją przechwycił - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Katarzyna Litwin, menedżerka Kory.

Kora słynie z tego, że nawet na krok nie rozstanie się ze swoim pupilkiem, Ramoną. Kora w umowie z Polsatem dotyczącej jej udziału w show 'Tylko muzyka' zaznaczyła, że musi mieć swoją garderobę, stylistów, fryzjerów i...opiekuna do psa. W końcu ktoś musi zajmować się Ramoną, gdy jej pani jest w pracy. Po nagraniu wczorajszego półfinału, Kora wzięła Ramonę na czerwony dywan i pozowała z nią do zdjęć. Jak Ramona czuła się w blasku fleszy? Sami oceńcie.Kora słynie z tego, że nawet na krok nie rozstanie się ze swoim pupilkiem, Ramoną. Kora w umowie z Polsatem dotyczącej jej udziału w show "Tylko muzyka" zaznaczyła, że musi mieć swoją garderobę, stylistów, fryzjerów i...opiekuna do psa. W końcu ktoś musi zajmować się Ramoną, gdy jej pani jest w pracy. Po nagraniu wczorajszego półfinału, Kora wzięła Ramonę na czerwony dywan i pozowała z nią do zdjęć. Jak Ramona czuła się w blasku fleszy? Sami oceńcie. kapif

W środę media obiegała zaskakująca informacja:

To sytuacja kuriozalna. Kora nie została zatrzymana. Udała się na komisariat, żeby sprawę wyjaśnić dobrowolnie. Postawiono jej zarzuty posiadania trzech gramów marihuany - powiedziała w rozmowie z Gazeta.pl Katarzyna Litwin, menedżerka Kory. - Przesyłka nie była zaadresowana na Korę czy Kamila Sipowicza, jej partnera, tylko na Ramonę Sipowicz. Ramona to pies Kory. Ja sama jestem w lekkim szoku. Nie wiem, jak to mam oceniać czy odbierać - dodaje. - Mam nadzieję, że to była jakaś prowokacja czy zbieg okoliczności i ta akcja nie miała nic wspólnego z tym, że w zeszłym tygodniu Kora w wypowiedzi dla "Wprost", opowiadała się za legalizacją marihuany.

Na szczęście Ramona nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje :) Suczka ma nawet swój fanpage na Facebooku:

Trawnik Ramony.Trawnik Ramony. Screen z Facebook.com

Kora wyrasta na największą gwiazdę 'Tylko muzyka'. Jest ostra, szczera, bezkompromisowa. Idealnie odnalazła się w formule show rozrywkowego. Kora od lat nie rozstaje się z psem Ramoną. Nic dziwnego, że Ramona towarzyszyła jej na castingach do 'Tylko muzyka'. Ramona jest piątym jurorem?Kora wyrasta na największą gwiazdę "Tylko muzyka". Jest ostra, szczera, bezkompromisowa. Idealnie odnalazła się w formule show rozrywkowego. Kora od lat nie rozstaje się z psem Ramoną. Nic dziwnego, że Ramona towarzyszyła jej na castingach do "Tylko muzyka". Ramona jest piątym jurorem? fot.Polsat

Jax

Zobacz także:

Celebryci pokochali piłkę nożną! Jak radzą sobie na boisku? [ZDJĘCIA]

Wybieramy NAJPRZYSTOJNIEJSZEGO piłkarza EURO 2012!

Więcej o: