A jednak! Doda i Błażej rozstali się! Ale...

Lubią się czy nie?

To jednak prawda... Tak jak pisaliśmy, piosenkarka znów jest wolna! Doda zakończyła swój ostatni związek z choreografem Błażejem Szychowskim , ale - jak się okazuje - nadal pozostają w dobrych i ciepłych stosunkach!

Doda, Błażej Szychowski.Doda, Błażej Szychowski. fot. KAPIF

Znając buńczuczną naturę Dody , musimy to odnotować. Tym razem rozstanie gwiazdy z ukochanym przebiegło w spokojnej atmosferze. Jak zapewnia nas Paweł Kasa, rzecznik prasowy artystki:

Najważniejsze, że razem z Błażejem są przyjaciółmi.

W dodatku wszystko wskazuje też na to, że raczej nie będzie żadnej medialnej wojny. Znamienne jest też to, że Doda już tego tematu w mediach nie ciągnie. Nie ma, jak po rozstaniu z Radkiem czy Nergalem , głośnego prania brudów. Tym razem królowa milczy!

W tym temacie wszystko już zostało powiedziane. Doda nie chce eksploatować tego tematu w mediach - zapewnia nas Kasa.

błażej szychowski, dodabłażej szychowski, doda fot. Doda / Facebook.com

Plotki o rozstaniu Dody z Błażejem zaczęły się pojawiać już pod koniec kwietnia. Wtedy artystka napisała na swoim Facebooku cytat z filmu "Tomb rider".

Odchodzę nie dlatego,że nie umiałabym cie zabić. Odchodzę bo potrafiłabym to zrobić:)

Jednak wtedy wszystko jeszcze miało układać się w najlepsze, a nadinterpretacji ponoć dokonały media. Prawdziwy kryzys nadszedł dopiero teraz.

Doda i BłażejDoda i Błażej facebook.com/doda

Była już para poznała się w pracy. Szychowski jest bowiem choreografem formacji tanecznej, z którą Doda współpracowała. W porównaniu z poprzednimi związkami Rabczewskiej, ten z Błażejem był wyjątkowo spokojny. Często razem się pokazywali, wręcz afiszowali się ze swoim uczuciem. Chodzili wspólnie na imprezy, a w internecie pojawiały się kolejne rozkoszne zdjęcia ze wspólnych wypadów.

Doda, Błażej Szychowski.Doda, Błażej Szychowski. fot. kapif

Cóż trochę szkoda, oglądanie co raz to nowych fotek Rabczewskiej i Szychowskiego dostarczało nam dużo frajdy. Z drugiej strony teraz Królowa jest ponownie singielką, jak myślicie kto ma u niej szansę? A może ktoś z Was? Chcielibyście mieć taką dziewczynę jak Doda ?

doda, błażej szychowskidoda, błażej szychowski fot. twitter

Zobacz wideo

zuz

Zobacz także:

TOP 7 NAJGORĘTSZYCH fotek Dody i Błażeja

Co wiesz o związku Dody i Błażeja? [QUIZ]

Doda paraduje BEZ STANIKA! I pokazuje PUPĘ w kusych szortach [FOTO]

Więcej o: