Kożuchowska nie będzie jurorem "X-Factor". Przez Wojewódzkiego?

Aktorka była brana pod uwagę.

Na wiosnę wystartuje druga edycja programu " X-Factor " ze zmienionym jury. W nowej odsłonie nie zobaczymy już chyba Mai Sablewskiej . Niedawno poszła plotka, że zastąpi ją Małgorzata Kożuchowska . Ale...

Małgorzata Kożuchowska była brana pod uwagę - mówi nam osoba z ekipy TVN. - Ale dziś już wiadomo, że aktorka nie będzie jurorką "X-Factor".

Jaki jest powód, dla którego Kożuchowska przestała być potencjalną jurorką? Według "Na Żywo" to sama aktorka zrezygnowała z propozycji. Tygodnik donosi, że rodzina Kożuchowskiej jest oburzona zachowaniem Kuby Wojewódzkiego , który szydzi z religii, Kościoła czy krzyża:

Rodzinę Małgosi oburzają ekscesy Wojewódzkiego - naśmiewanie się z katastrofy smoleńskiej, a szczególnie audycja radiowa "Żywy krzyż", w której wraz z Michałem Figurskim szydził z najświętszego dla nich symbolu - czytamy w "Na Żywo". -  Tata Gosi obawia się, że w "X Factor" Kuba wykorzysta obecność jego córki do błazeńskich ataków na religię i będzie z Małgosi kpił tak jak robił z Mają Sablewską.

Czy Kożuchowska byłaby dobrą jurorką? Głosujcie!

Mrock

Zobacz także:

Święta polskich gwiazd. Jakie mają plany?

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego. Kto wpadł?

Co łączy Kożuchowską i Kuleszę?

Czy Kożuchowska byłaby dobrym jurorem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.