Marta Grycan chce być jak Magda Gessler

Pierwszy krok: autorski program.

Marta Grycan pochodzi z jednej z najbardziej znanych w Polsce rodzin. Jej teść zajmuje się produkcją lodów, a ona, wspólnie z mężem Adamem, prowadzi cukiernię. Jednak to zdecydowanie za mało dla przedsiębiorczej kobiety. Ma ambitne plany - chce poprowadzić swój autorski program.

Takie próby były już w 2009 roku. Istniała już nawet nazwa: "Marta na obcasach". Miało być o gotowaniu, a także o pomysłach związanych z kuchnią, urządzaniem przyjęć i dekoracją domu. Odbyła się nawet prezentacja projektu, na której Marta Grycan pozowała z producentem, Rinke Rooyensem . Jednak program w końcu nie powstał.

Marta Grycan, Rinke Rooyens.Marta Grycan, Rinke Rooyens. KAPIF

Teraz ma być inaczej. Mamy już Magdę Gessler , teraz czas na Martę Grycan. Obie panie łączą nie tylko te same inicjały. Pochodzą z bogatych rodzin, mają córki (Gessler jedną, Grycan trzy), a także dużą słabość do słodkości.

Znają się i bardzo lubią - powiedziała nam Martha Tarnowska, agentka Marty Gessler.

Marta Grycan z mężem pojawili się w lipcu na otwarciu restauracji Magdy Gessler "Biała Gęś".

Marta Grycan, Magda Gessler, Adam Grycan.Marta Grycan, Magda Gessler, Adam Grycan. KAPIF

Są jednak i pewne różnice - na przykład sam schemat ewentualnego programu Marty Grycan w niczym nie przypominałby " Kuchennych rewolucji ". Pomysł pozostaje taki sam, jak w przypadku "Marty na obcasach" - program byłby kulinarno-artystyczny. Marta Grycan ma już doświadczenie - pojawia się w weekendowych wydaniach " Kawy czy herbaty ", gdzie dzieli się swoimi zdolnościami artystycznymi i udziela rad - na przykład jak pakować prezenty.

Marta Grycan ma duże zdolności artystyczne. W swojej cukierni tworzy torty-dzieła sztuki, np. w kształcie torebki Chanel czy butów Louboutin. W wolnych chwilach maluje - zdradziła nam Martha Tarnowska.

Okazuje się, że Magda Gessler to nie jedyna inspiracja Marty Grycan. Chce być ona polską Marthą Stewart. Ta najbardziej znana amerykańska gospodyni domowa w swoim programie nie tylko gotuje, ale także doradza, jak prowadzić dom, jak dekorować i jak z małych rzeczy zrobić coś pięknego. Ma pomysł po prostu na wszystko, co związane z gospodarstwem domowym.

I właśnie tą drogą chce podążać Marta Grycan. Jesteście ciekawi jej programu?

Marta Grycan piecze torty i ciasta. Sama też kosztuje i robi to niezmiernie seksownie. Truskawka w ustach milionerki - nie można tego przegapić. Marta Grycan piecze torty i ciasta. Sama też kosztuje i robi to niezmiernie seksownie. Truskawka w ustach milionerki - nie można tego przegapić.  Facebook

Jax

Zobacz także:

Marta Grycan z mężem. W końcu dobrze wygląda!

Wiktoria i Marta Grycan na salonach

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.