Polskie gwiazdy w bikini

Gwiazdy w  bikini.
Agnieszka Popielewicz. Agnieszka Popielewicz. Shape

Agnieszka Popielewicz

Agnieszka Popielewicz wkrótce wychodzi za mąż. Z tej okazji wystąpiła na okładce magazynu ''Shape'' w stroju kąpielowym panny młodej (wiedzieliście, że coś takiego istnieje?!).

Dorota Gardias. Dorota Gardias. CKM

Dorota Gardias

Dorota Gardias nie chciała się rozebrać dla magazynu ''CKM'' dlatego na okładce wystąpiła w seksownym stroju kąpielowym. Sprytnie! W ubraniu czy bez, Dorota zawsze jest seksowna.

Paulina Młynarska. Paulina Młynarska. Studio 69

Paulina Młynarska

Paulina Młynarska wystąpiła w jednym z  odcinków programu ''Kobieta Cafe'' w stroju kąpielowym. Wyglądała bardzo dobrze! Odcinek zmieniono, bo jak powiedziała nam dyrektor Jolanta Borowiec, występ Pauliny w bikini był niezgodny z zaakceptowanym wcześniej scenariuszem. Paulinę ostatecznie zastąpiła modelka. A szkoda!

Omenaa Mensah. Omenaa Mensah. Mat. Corin

Omenaa Mensah

Gorąca Omenaa jest marką twarzy Corin, dla której reklamuje bieliznę. Trzeba przyznać, że patrząc na zdjęcia pogodynki od razu robi się gorąco.

Rozalia Mancewicz. Rozalia Mancewicz. EAST NEWS/MICHAL STEPIEN

Rozalia Mancewicz

Ach ta gorąca Rozalia! Miss Polonia wygląda seksownie w stroju kąpielowym. Jej wdzięki zostały docenione na arenie międzynarodowej. Rozalia zdobyła tytuł ''Bikini Lady of the World 2005''.

Paulina Sykut. Paulina Sykut. Cosmopolitan

Paulina Sykut

Paulina Sykut wyglądała jak słoneczko na okładce magazynu ''Cosmopolitan''. Żółty strój bardzo pasuje do jej karnacji i bardzo rozgrzewa.

Joanna Krupa. Joanna Krupa. Ralph Magazine

Joanna Krupa

Joanna Krupa wystąpiła w seksownej sesji dla Ralph Magazine. Tak kobieta, w takim stroju nie może przejść po plaży niezauważona.

Anja Rubik. Anja Rubik. Giuseppe Zanotti

Anja Rubik

Anja Rubik pozowała w białym stroju kąpielowym w kampanii Giuseppe Zanottiego. Co tam strój, jak na pierwszym planie są takie długie nogi.

Która gwiazda wygląda najlepiej w stroju kąpielowym? Weź udział w naszej sondzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.