Gwiazdy, które mają problem z alkoholem cz. 2

Nałogi gwiazd.

Alkohol i narkotyki ich najlepszymi przyjaciółmi

Gwiazdy filmu i muzyki oraz narkotyki wzajemnie przyciągają się. Niemal każdego dnia media na świecie rozpisują się o kłopotach z kokainą, marihuaną, czy uzależnieniem kolejnej gwiazdy np. od lekarstw. Oto 10 najsłynniejszych światowych historii ostatnich lat.

Amy Winehouse

Miała tak poważne kłopoty z kokainą, że jej kariera stanęła w 2009 roku pod dużym znakiem zapytania. Piosenkarka rozpoczęła kurację odwykową. Początki wskazywały na to, że zakończy się sukcesem. Niestety, Amy znów popadła w nałóg. Z powodu nadużywania środków odurzających musiała odwołać kilka koncertów, w tym w Polsce.

Daniel Baldwin

Daniel Baldwin pochodzi ze znanej aktorskiej rodziny. Nie osiągnął nigdy takich sukcesów jak jego brat Alec, ale zyskał w Hollywood wielu przyjaciół angażując się w kampanię przeciwko narkotykom i alkoholowi. Sam przeszedł kurację odwykową po uzależnieniu się od kokainy.

Charlie Sheen w programie 'Jimmy Kimmel Live' 21 marca 2011 r. Charlie Sheen w programie 'Jimmy Kimmel Live' 21 marca 2011 r. Fot. Richard Cartwright AP

Charlie Sheen

Charlie Sheen jest uzależniony od wielu rzeczy. Podczas ostatnich jego wybryków policja skonfiskowała w jego domu nieznaną ilość narkotyków. Sheen uważa, że narkotyki pomagają mu być lepszym i bardziej wiarygodnym aktorem.

Ozzy Osbourne podczas koncertu w Buenos Aires (26 marca 2011 r.) Ozzy Osbourne podczas koncertu w Buenos Aires (26 marca 2011 r.) AP/AGENCJA GAZETA

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne, jedna z największych gwiazd ciężkiego rocka, brał tak dużo narkotyków, że w 1978 roku jego właśni koledzy wyrzucili go z Black Sabbath. No, ale może Ozzy przegiął, gdy zaczął wraz z ogromną ilością narkotyków pić mnóstwo alkoholu.

Glastonbury 2011. Kate Moss na koncercie The Kills, w którym gra jej chłopak Jamie Hince Glastonbury 2011. Kate Moss na koncercie The Kills, w którym gra jej chłopak Jamie Hince AP/AGENCJA GAZETA

Kate Moss

W 2005 roku jeden z brytyjskich brukowców opublikował zdjęcia sławnej modelki biorącej kokainę. Kilka wielkich koncernów natychmiast zerwało kontrakty z tą jedną z czołowych supermodelek na świecie. Moss publicznie przeprosiła za swoje zachowanie i dziś wróciła już na szczyt swej profesji.

Whitney Houston w 2000 r. na prywatnym koncercie z ówczesnym mężem Bobby Brownem, który przyłożył się znacznie do jej uzależnień Whitney Houston w 2000 r. na prywatnym koncercie z ówczesnym mężem Bobby Brownem, który przyłożył się znacznie do jej uzależnień Fot. GEORGE PIMENTEL UPIM/LONDON FEATURES /Fotolink

Whitney Houston

Przykład gwiazdy, która nie udźwignęła swego uzależnienia od narkotyków. W 2000 roku Houston została aresztowana za posiadanie marihuany. Od tego czasu media często pisały o jej uzależnieniu od marihuany, kokainy, heroiny i lekarstw. Houston próbowała niedawno wrócić do śpiewania, ale próba zakończyła się fiaskiem.

David Bowie podczas koncertu w Toronto w 1976 r. David Bowie podczas koncertu w Toronto w 1976 r. Fot. Wikipedia - JeanLuc

David Bowie

Bowie był poważnie uzależniony od kokainy przez większą część lat 70. Według krytyków słychać to w jego ówczesnej muzyce. W 1975 roku podczas wywiadu przez satelitę dla amerykańskiej telewizji Bowie został poinformowany, że przed chwilą zmarł hiszpański dyktator generał Franco. Hiszpański rząd prosił o kilka minut na satelicie, by poinformować o tym świat. Bowie odmówił mówiąc, że wywiad z nim jest ważniejszy.

Lindsay Lohan

Młoda aktorka dwukrotnie została aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i za każdym razem policja znajdowała przy niej także narkotyki. Spędziła nawet chwilę w więzieniu. Kilkukrotnie rozpoczynała kurację odwykową, zawsze bez powodzenia.

Britney Spears

Księżniczka popu popadła w uzależnienie od kokainy kiedy jej życie było pełne porażek zawodowych i rodzinnych. Spears nie dawała rady i nie mogła udźwignąć presji byłego męża Kevina Federline'a, który chciał odebrać jej prawa rodzicielskie. W efekcie rozpaczy gwiazda ogoliła się na łyso. Szybko jednak wzięła się w garść i leczenie przyniosło pozytywne skutki.

Courtney Love

Piosenkarka nawet nie ukrywa faktu, że od wielu lat bierze rozmaite narkotyki. W 2003 roku sąd odebrał jej nawet prawa rodzicielskie do córki z powodu uzależnienia Courtney od kokainy.

Więcej o:
Komentarze (18)
Gwiazdy, które mają problem z alkoholem cz. 2
Zaloguj się
 • waszpan

  Oceniono 4 razy 4

  TE- KLOCEK-COŚ JESTEŚ BARDZO PODOBNY DO---MARCINKA---hi hi hi hi...........

 • waszpan

  Oceniono 2 razy 2

  A niech sobie dają ! ! !

 • nirczes

  Oceniono 3 razy 1

  uwielbiam głos Amy ;)

 • loveawp

  0

  Spears aż mi jej żal,to jest przestroga dla głupiutkich dziewczynek .Chociaż nie, nie jest mi jej żal to jest cena łatwej kariery. Bardzo dobrze że tak się dzieje, skończy jak dziwka Monroe albo jej podobne.Są i były zerami i czekam tylko jak Blacha wpadnie w jakiś nałóg

 • paullina12xd

  0

  zobacz i wejdź . szort.pl/79igc [to nic nie kosztuje ] -

 • plotkaragirl

  0

  Chyba wszyscy od dawna to wiedzą.

 • demetria0606

  Oceniono 2 razy 0

  A czemu nie napisali o idiocie Kurcie mężu Love który się ZAĆPAŁ na śmierć ? A wy go wszyscy tak żałujecie , jaka to wielka gwiazda była , tylko ćpać potrafił a ta jego muzyka jet DO DUPY !!! Co tydzień w gazetach jest jego plakat a ja się pytam co on takiego zrobił ??!! Ja też założę badziewny zespół zaćpam się i będę sławna , wszyscy będą mówili , że TRAGICZNIE zginęłam a mój zespół był świetny !!! Zmarł na własne życzenie kretyn !!! To John Lennon zmarł tragicznie , to nie on ćpał i to jego zastrzelił psychofan !!!! Ludzie ogarnijcie się !!!!

 • vinz3

  0

  a gdzie felicjanska?;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX