Kreacje gwiazd na Viva Comet 2011 - cz.2

.
Kreacje gwiazd na Viva Comet 2011 Kreacje gwiazd na Viva Comet 2011 KAPIF.PL/KAPIF

Viva Comet 2011

Na gali "Viva Comet 2011" gwiazdy zaprezentowały prawdziwy festiwal modowych emocji. Prezentowaliśmy już galerię pań, teraz czas na panów. Co ciekawe tutaj było zdecydowanie więcej niespodzianek. Zobaczcie sami.

marcin Paprocki i Mariusz Brozozowski marcin Paprocki i Mariusz Brozozowski KAPIF.PL/KAPIF

Paprocki & Brzozowski

Panowie Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski to ulubieni projektanci polskich gwiazd. Oprócz talentu mają doskonałe wyczucie mody. W tym duecie jednak podoba nam się bardziej stylizacja Marcina. Jego zielona marynarka idealnie pasowała do konwencji imprezy.

Mrozu Mrozu KAPIF.PL/KAPIF

Mrozu

Mrozu miał grobową minę... Aż strach oceniać jego stylizację. A tak całkiem poważnie, to chłopak nie zaszalał. Zniknął w tłumie podobnie ubranych.

rOOFI rOOFI KAPIF.PL/KAPIF

Rafał "Roofi" Kamiński

Roofi tak jak Mrozu postawił na czarną marynarkę i biały podkoszulek, ale nudną górę ożywił niebieskimi spodniami. Wyglądał bardzo fajnie.

Rafał Maserak Rafał Maserak KAPIF.PL/KAPIF

Rafał Maserak

Cokolwiek stało się Rafałowi Maserakowi, na pewno nie było to nic pozytywnego. Błyszczący garnitur wyraźnie źle się układał. To ryzykowne materiały i niestety w tym przypadku ryzyko się nie opłaciło. Efekt latynoskiego kochanka z tanich romansów pogłębił dwudniowy zarost i nastroszone włosy. Jesteśmy zdecydowanie na NIE.

Volver Volver KAPIF.PL/KAPIF

Volver - Tomek Lubert i Mariusz Totoszko

Tomasz lubi bawić się kolorami na swoim ciele. Ma czerwony tatuaż, malował paznokcie na czarno i na biało. Teraz zaszalał z zielonym irokezem. Do tego gustowny płaszcz i super! Mariusz Totoszko woli monochromatyczne stylizacje. Wyglądał jak wojownik. Całkiem ciekawe...

alan andersz alan andersz KAPIF.PL/KAPIF

Alan Andersz

Młody aktor był jednym najlepiej ubranym mężczyzną na gali. Luźny styl z połączeniu z wieczorową elegancją. Prosto i bez wysiłku a jaki efekt! Wielkie brawa!

liber liber KAPIF.PL/KAPIF

Liber

Liber to jeden z najlepiej ubranych mężczyzn w polskim show-biznesie. Co prawda tutaj nas nie do końca przekonał, ale też trudno się do czegoś przyczepić.

Paweł Ziętara, Łukasz Mackiewicz-Krzos, Pablo De Silva, Pablo da Silva Paweł Ziętara, Łukasz Mackiewicz-Krzos, Pablo De Silva, Pablo da Silva KAPIF.PL/KAPIF

Paweł "Pablo" Ziętara i Łukasz Mackiewicz-Krzos

Duet "5th Element", czyli producenci muzyczni, w tym najnowszej płyty Dody, postawili tego wieczoru na elegancję i to od Dsquared2. Pełen sukces! tak jak ich kompozycje.

mariusz czerkawski mariusz czerkawski KAPIF.PL/KAPIF

Mariusz Czerkawski

Słynny sportowiec tego wieczoru tłumaczył się, że syn wygniótł mu koszulę, ale tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Gustowny płaszcz z futrem wyglądał super!

Afromental

Chłopaki z Afromental do tej pory lubili zaszaleć z kolorami. Ich stylizacje za każdym razem a to szokowały, a to przyciągały uwagę. Ale nie można powiedzieć, że kiedykolwiek byli źle ubrani. Tym razem rockową elegancję. REWELACJA!