Najgorętsze pary polskiego szołbiznesu

.
Nergal i Doda Nergal i Doda KAPIF

Doda i Nergal

Król ciemności i królowa różu i silikonu z językiem ostrym jak brzytwa. Kiedy zaczęli się spotykać media oszalały. Wokół tego związku jest zawsze dużo kontrowersji, ale ich to w ogóle nie obchodzi. Doda udowodniła, że dla swojego mężczyzny jest w stanie zrobić wszystko, nawet namawiając rekordową liczbę osób do oddania szpiku... To się nazywa miłość/poświęcenie.

Kamila i Andrzej Łapiccy Kamila i Andrzej Łapiccy KAPIF

Andrzej i Kamila Łapiccy

To jest najbardziej zaskakujący związek polskiego szołbiznesu ostatnich lat. Mimo, że wielu nie wierzyło w ten związek przez różnicę wieku wynoszącą 60 lat, oni na przekór wszystkim bardzo się kochają.

Anna Mucha, Marcel Sora Anna Mucha, Marcel Sora KAPIF

Anna Mucha i Marcel Sora

Ich głównym, wspólnym zajęciem jest bywanie na salonach. I w sumie nie ma w tym nic złego bo razem prezentują się po prostu pięknie. I nie łykamy plotek, że Mucha podkochuje się w Bobku! Bo to może być romans wyreżyserowany na potrzeby serialu "Prosto w serce".

Paulina Piosik i Krzysztof Ibisz Paulina Piosik i Krzysztof Ibisz Plotek Exclusive

Krzysztof Ibisz i Paulina Piosik

Mimo, że Krzysztof mógłby być ojcem wybranki swego serca - Pauliny to im różnica wieku nie przeszkadza. Krzysztof wyznaje zasadę do trzech razy sztuka. Ma na swoim koncie już dwa małżeństwa, teraz oświadczył się Paulinie. Miejmy nadzieję, że tym razem się uda bo wyglądają na bardzo zakochanych.

Tomasz Lis Hanna Lis Tomasz Lis Hanna Lis starnews.pl

Tomasz i Hanna Lis

Ich miłość zaczęła się od gorącego romansu. Mimo, że swoje szczęście budowali na łzach Kingi Rusin wyglądają na kochającą się parę i nawet w obuwniczym potrafią być romantyczni...

Karolina Malinowska i Olivier Janiak Karolina Malinowska i Olivier Janiak KAPIF

Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Piękna ona, piękny on... Chciałoby się powiedzieć gdy się na nich patrzy. Karolina i Olivier tworzą udany związek. Niedawno modowa wyrocznia i najmodniejszy, polski dziennikarz zostali rodzicami drugiego synka.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel KAPIF

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

To najsłodsza para polskiego szołbiznesu. Niektórzy wredni dziennikarze twierdzą nawet, że są przesłodzeni. Przez to, że Katarzyna i Marcin wszystko robią wspólnieto niektórzy nazywają ich Cichopkami. Prawda jest taka, że oni po prostu bardzo się kochają. Owocem ich miłości jest syn Adaś.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk KAPIF

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Ta para to tacy nasi nadwiślańscy Beckhamowie tyle, że Anna jest o wiele ładniejsza od Wiktorii... Kiedy się na nich patrzy to każdy marzy o takiej miłości.

Mariusz Treliński i Edyta Herbuś Mariusz Treliński i Edyta Herbuś KAPIF

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński

Para jest wpatrzona w siebie jak w obrazek. Edyta zdobyła serce reżysera operowego swoim pięknym uśmiechem i podobno talentem...

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska KAPIF

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

To taka para pozytywnie zakręconych. Najważniejsze, że ich związek został zaakceptowany przez teściową.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.