Najpiękniejsze śluby w serialach

Miłość aż do końca gry.
Blondynka Blondynka TVP1

Blondynka

W serialu "Blondynka" żenili się niejaki Auguścik, grany przez Krzysztofa Pluskotę z Elwirą, w którą wciela się Kasia Ankudowicz.

Majka Majka TVN

Majka

To wcale nie było takie pewne od samego początku, ale Majka i Michał w końcu staną na ślubnym kobiercu.

BrzydUla BrzydUla TVN

BrzydUla

Żoną prawdopodobnie została też serialowa BrzydUla, choć wcale się na to nie zapowiadało. Na to przynajmniej wskazuje bajkowe zakończenie serialu, bo mimo że w marzeniach widziała się w sukni ślubnej, na ślubnym kobiercu nie stanęła.

Frania Frania TVN

Frania

Widzowie serialu czekali na to równie niecierpliwie, co sama zainteresowana. W końcu Frania Maj i Maks Skalski powiedzieli sobie uroczyste "tak".

Anna Przybylska i Kuba Wesołowski Anna Przybylska i Kuba Wesołowski TVN

Klub Szalonych Dziewic

W "Klubie Szalonych Dziewic" na ślubnym kobiercu stanęła już nie dziewica, bo ciężarna Anna Przybylska jako Karolina i Mikołaj grany przez Kubę Wesołowskiego.

Plebania Plebania TVP

Plebania

Weselne dzwony w "Plebanii" zabiły dla serialowej Joasi Skiby i Osy.

Bohaterki "Klubu szalonych dziewic" mają lepiej dobrane sukienki niż facetów. Masażystka Karolina (w tej roli Anna Przybylska) zaszła w ciążę z dużo młodszym od siebie Mikołajem, który traktuje życie z pewną nonszalancją. W dzisiejszym odcinku serialu Karolina i Mikołaj staną na ślubnym kobiercu.
M jak miłość M jak miłość TVP2

M jak miłość

Niezapomniane sceny z "M jak miłość". Serialową wierność po grób przysięgał sobie tandem Cichopek-Mroczek. Gratulowała Mucha.

Barwy Szczęścia Barwy Szczęścia TVP2

Barwy szczęścia

Ślub w Zakrzewie zakończył się skandalem. Serialowy Ksawery zwiał sprzed ołtarza.

Teraz albo nigdy Teraz albo nigdy TVN

Teraz albo nigdy

Ten serial pobił rekord w liczbie podpisanych aktów małżeńskich. W sumie sześć, choć pięć z tych ślubów odbyło się we śnie Michała (Rafał Królikowski).

Magda M Magda M Agencja Gazeta

Magda M.

Prawie każdy TVN-owski serial kończy się ślubem. "Magda M" też miała okazję założyć białą suknię, choć w nieco innycj okolicznościach.