Skrzynecka pałaszowała pasztet, a Herbuś tańczyła przed stonką ziemniaczaną. Pamiętacie te obciachowe reklamy?

Reklamy powinny zachęcać do zakupu produktów, niektóre jednak zniechęcają. Wystarczy spojrzeć na tę, w której Edyta Herbuś wiła się przed stonką ziemniaczaną. Katarzyna Cichopek nie była lepsza. Też zaprezentowała taneczne zdolności. Zachęcała jednak do zakupy tabletek odchudzających...
Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka KAPIF.pl

Katarzyna Skrzynecka pałaszuje pasztet

Katarzyna Skrzynecka reklamowała niegdyś firmę "Profi". Tańczyła w salonie, a w kuchni zajadała się kanapeczkami z pasztetem. I choć wiele osób zarzucało gwieździe, że była to jej wizerunkowa wpadka, ona sama broniła swojej decyzji. Co więcej, po latach zapewniała, że z chęcią reklamowałaby ponownie tego rodzaju wyroby. Mamy nadzieję, że nikt jej tego nie zaproponuje.

Rytm życia, rytm zdrowia, rytm smaku - zachęcała.

Festiwal Top Trendy 2007 - koncert Top Festiwal Top Trendy 2007 - koncert Top KAPIF.pl

Taniec i tabletki mają pomóc utrzymać szczupłą sylwetkę? Wystarczy to pierwsze

Na fali sukcesu po "Tańcu z Gwiazdami" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dostali propozycję wystąpienia w reklamie pewnych tabletek na odchudzanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podczas nagrań... tańczyli tango. Śmiemy twierdzić, że sama aktywność fizyczna i ścisła dieta wystarczyłyby, by utrzymać świetną figurę. Po co więc faszerować się chemią?

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska Kapif

Kilkuletnia Gąsiewska u boku Dody

W 2009 roku w polskiej telewizji królowała reklama lodów "Koral" z Dodą w roli głównej. Niewiele osób pamięta, że u boku gwiazdy wystąpiła także kilkuletnia Wiktoria Gąsiewska. Rabczewska była gościem specjalnym na urodzinach dziewczynki i w ramach prezentu przyniosła własne lody. Pamiętacie, że wyglądały jak korona?

Ivona Pavlović Ivona Pavlović Screen z Dailymotion/Blog.mediafun.pl

"Najwyższą ocenę przyznaję..."

Iwona Pavlović to weteranka "Tańca z Gwiazdami". Jako jedyna gwiazda jest związana z produkcją nieprzerwanie od ponad piętnastu lat. Polacy pokochali jej ostre komentarze i fakt, że nie boi się krytykować występów znanych celebrytów. Punkty przyznawała jednak nie tylko uczestnikom show, ale także... mrożonkom. Reklama z jej udziałem bawiła, ale była, delikatnie mówiąc, żenująca. Możecie ją obejrzeć TUTAJ.

Edyta Herbuś Jubileuszowa Gala 100-lecia Stowarzyszania Autorów ZAiKS Edyta Herbuś Jubileuszowa Gala 100-lecia Stowarzyszania Autorów ZAiKS KAPIF.pl

Edyta Herbuś pogromczynią stonek ziemniaczanych

Edyta Herbuś stara się kreować na elegancką osobę i faktycznie, aktualnie jej to wychodzi. Kiedyś jednak zaliczyła wizerunkową wpadkę, godząc się na promowanie środka owadobójczego. Gwiazda wykończyła swoim tańcem, tak, tańcem, stonkę ziemniaczaną. To po prostu trzeba zobaczyć. W tym momencie chętnie skorzystalibyśmy z tabliczki Iwony Pavlocić z cyfrą 1.

Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska instagram.com/justynasteczkowska

Lśniące i krucze włosy Steczkowskiej w reklamie szamponu przeciwłupieżowego

Zawsze perfekcyjna, zawsze elegancka, zawsze stylowa. Tak w skrócie można opisać Justynę Steczkowską. Gwiazda, która uwielbia szpilki, zachwyca i nie bez powodu mówi się, że ma najseksowniejsze nogi w polskim show-biznesie. Wiele pochwał wędruje także w jej stronę przez pryzmat lśniących włosów. Czy to możliwe, by artystka miała kiedyś problem z łupieżem? No właśnie. W reklamie szamponu przeciwłupieżowego jednak wystąpiła...