Tata Wieniawy założył Instagram, a mama Włodarczyk nie przypomina siebie sprzed lat. Oto rodzice gwiazd. Mira Tyszka wymiata!

Niekiedy zdarza się, że rodzice naszych rodzimych gwiazd chętnie pozują na ściankach, publikują zdjęcia w social mediach i publicznie wspierają zawodową aktywność swoich dzieci. Ostatnio konto na Instagramie założył tata Julii Wieniawy. Przejrzeliśmy, jak wyglądają inni rodziciele celebrytów. Czy Agnieszka Włodarczyk i Blanka Lipińska są podobne do mamy?
Konrad Wieniawa, Julia Wieniawa Konrad Wieniawa, Julia Wieniawa instagram.com/konradwieniawa/

Konrad Wieniawa - tata Julii Wieniawy

Choć do tej pory śpiewająca aktorka głównie pozowała do zdjęć z mamą (Marta Wieniawa jest także menadżerką córki), czasami można było dostrzec ujęcia Julii również z tatą. Gwiazda zaprosiła go chociażby kilka miesięcy temu na widownię "Tańca z Gwiazdami". Podczas programu gwiazda ze łzami w oczach opowiadała o życiu w patchworkowej rodzinie. Konrad Wieniawa stara się wspierać młodą córkę w rozwoju medialnej kariery. Prywatnie zajmuje się malarstwem oraz projektowaniem graficznym.

Julia Wieniawa z tatą
screen Instagram / @juliawieniawa

Agnieszka Włodarczyk z mamą Agnieszka Włodarczyk z mamą Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Anna Stasiukiewicz - mama Agnieszki Włodarczyk

Widzowie mieli okazję poznać Annę Stasiukiewicz już w 2007 roku, kiedy jej córka występowała w pierwszej edycji "Jak Oni Śpiewają?". Aktorka wygrała program, a na widowni i za kulisami co tydzień kciuki trzymała za nią rodzicielka.

Swego czasu panie popadły jednak w konflikt. Stasiukiewicz za wszelką cenę walczyła, by Agnieszka robiła karierę już jako dziecko. Gwiazda miała żal do matki na przykład, że ta prosiła ją, by wieku 14 lat chodziła w butach na obcasie. Włodarczyk nie doświadczyła dzieciństwa jak jej rówieśnicy, jednak w 2013 roku zdobyła się na publiczne wyznanie:

Wybaczyłam mamie. Nieraz mamy inne zdanie, ale teraz wiem, że mama to mama. Jest jedna i należy ją szanować.

Agnieszka Włodarczyk z mamą w 2007 roku
East News

Barbara Kurdej-Szatan z tatą Barbara Kurdej-Szatan z tatą Instagram/kurdejszatan

Janusz Kurdej - tata Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jako naczelna gwiazda w kraju z chęcią dzieli się z fanami rodzinnymi fotografiami i opowiada o życiu prywatnym. W 2019 roku, kiedy występowała w "Tańcu z Gwiazdami" (zajęła drugie miejsce), zaprosiła na parkiet programu swojego tatę. Pan Janusz zatańczył z córką cha-chę i zebrał pochwały od jurorów. Z wykształcenia jest inżynierem elektrykiem, ale razem z żoną, Elizą Wyszomirską-Kurdej (mamą aktorki), prężnie działa przy opolskiej filharmonii, której dyrektorką jest właśnie jego ukochana.

Barbara Kurdej-Szatan z tatą Januszem
AKPA

Blanka Lipińska z rodzicami Blanka Lipińska z rodzicami KAPiF

Małgorzata Lipińska i Grzegorz Lipiński - rodzice Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska zaprosiła rodziców do kina, by razem z nią świętowali premierę filmu opartego na jej powieści. Rodzina Lipińskich prezentowała się na ściance bardzo dostojnie, ale całą uwagę skradła mama celebrytki. Pani Małgorzata zachwyciła urodą, a internauci prześcigali się w swoich typowaniach, ile ma lat.

Blanka Lipińska, Małgorzata Lipińska
Instagram/blanka_lipinska

Małgorzata Socha z mamą Małgorzata Socha z mamą screen IG @malgosia_socha

Bożena Socha - mama Małgorzaty Sochy

Wiele komplementów można przeczytać także pod każdym zdjęciem Małgorzaty Sochy, która pozuje z mamą. Pani Bożena ma świetne wyczucie stylu i doskonale widać, że to po niej znana aktorka odziedziczyła urodę.

Marcin Tyszka z mamą Marcin Tyszka z mamą Kapif

Mira Tyszka - mama Marcina Tyszki

Choć Mira Tyszka ma 82 lata, nie brakuje jej energii i chęci do życia. Mama znanego fotografa prowadzi modowy profil na Instagramie i stale chwali się kolejnymi podróżami. Ostatni czas spędziła w Hiszpanii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mira LaMira (@mira_lamirra)

'Starsza pani musi fiknąć': Joanna Krupa z mamą 'Starsza pani musi fiknąć': Joanna Krupa z mamą screen mat. prasowy

Wendy Krupa - mama Joanny Krupy

Wendy Krupa

Natasza Urbańska z rodzicami Natasza Urbańska z rodzicami Agencja Wyborcza.pl

Zofia i Bolesław Urbańscy - rodzice Nataszy Urbańskiej

Zofia i Bolesław Urbańscy

Anna Lewandowska z mamą Anna Lewandowska z mamą instagram.com@annalewandowskahpba

Maria Stachurska - mama Anny Lewandowskiej

Maria Stachurska

Doda z rodzicami Doda z rodzicami instagram.com/dodaqueen/

Paweł i Wanda Rabczewscy - rodzice Dody

Paweł i Wanda Rabczewscy

Więcej o: