Wojciechowska pożegnała się z krótkimi włosami, a Doda schudła i zrezygnowała z solarium. Te gwiazdy przeszły spore metamorfozy

Maja Sablewska, Doda czy Martyna Wojciechowska należą do grona gwiazd, które bardzo zmieniły się na przestrzeni lat. Wiele metamorfoz to kwestia upływającego czasu, jednak są i takie, gdzie interwencja chirurga zrobiła swoje. U kogo na korzyść?
Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska instagram/znani_kiedys_i_dzis

Martyna Wojciechowska

Na jednym z profili na Instagramie, który zajmuje się tematyką metamorfoz gwiazd, pojawiło się porównanie zdjęć Martyny Wojciechowskiej. Mimo że podróżniczka często dzieli się ujęciami z przeszłości, tutaj wyraźnie widać, że odpowiednia fryzura może zdziałać cuda. Zdjęcie sprzed lat ujawnia, że czas działa na korzyść podróżniczki i prezenterki. Jak widać, po dawnym uczesaniu nie ma śladu - pozostała tylko miłość do koszulek z nadrukami.

Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska Forum, Instagram.com@wegrowska_oficjalnie

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska obecnie jest znana ze swojego zamiłowania do poprawiania urody i kusych kreacji. Patrząc na jej aktualne zdjęcie, widać, że nie szczędzi sobie także filtrów. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka sami moglibyśmy jej nie rozpoznać. Zdecydowanie większe usta, długie, doklejone rzęsy i pozowana fotka sprawiają, że wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.

Maja Sablewska Maja Sablewska kapif, instagram.com@sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska kilka lat temu zasłynęła stwierdzeniem, że to odpowiednia dieta wpłynęła na zmianę wyglądu jej twarzy. Mimo że największe urodowe poprawki ma już za sobą, wciąż trudno byłoby dopatrzyć się podobieństwa na ujęciach sprzed lat. Powiększone usta i botoks, inny makijaż i kolor włosów - to wszystko wpływa na to, że nie przypomina dawnej siebie.

Doda Doda kapif, instagram.com@dodaqueen

Doda

Metamorfoza Dody jest najlepszym przykładem na to, że poprawki w wyglądzie mogą być korzystne. To zresztą niejedyna rzecz, która sprawiła, że wokalistka wygląda inaczej. Wyraźna zmiana stylu, który wciąż jest odważny, jednak dziś zupełnie w innym tonie i odpowiedni makijaż mogą zdziałać cuda. Poza tym zmiany w wyglądzie Dody to też kwestia zrzucenia kilkunastu kilogramów, dzięki czemu ta nie przypomina siebie sprzed lat.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec EASTNEWS, instagram.com@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec zagościła na salonach już prawie dziesięć lat temu podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. Od tego czasu jej popularność wcale nie maleje, a ona ma stale utrzymujące się grono fanów. Zmienia się jedno - modelka prezentuje się dziś zupełnie inaczej niż kiedyś. Co prawda jej wygląd wtedy nie różnił się tak diametralnie od dzisiejszego, to zdjęcie po lewo wskazuje, że przeszła sporą metamorfozę. Wypełnienie ust kwasem, kilka zabiegów i odpowiedni makijaż zrobiły swoje. 

Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz kapif, instagram.com@majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Mimo że Maja nie poddała się żadnym operacjom ani zabiegom upiększającym na twarzy, zmiana w jej wyglądzie jest naprawdę spora. Wydaje się więc, że czas działa na jej korzyść. No może przyczyniła się do tego także fryzura - Bohosiewicz zamieniła długą, prostą grzywkę na przedziałek na środku głowy i przyciemniła włosy. Na plus!

Jessica Zio?łek Jessica Zio?łek instagram.com@jessica_ziolek

Jessica Ziółek

Jessica Ziółek od kilku miesięcy regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Ostatnio zdradziła, że treningi z Ewą Chodakowską sprawiły, że schudła już dziewięć kilogramów. To jednak nie tylko zmiana nawyków żywieniowych przyczyniła się do tak wielkiej metamorfozy. Widać, że zaczęła inwestować w sztuczne opalanie, a od kilku lat regularnie robi sobie też usta. Korzystnie?

Więcej o: