Urodziny marki La Mania. Edyta Zając w kusej kreacji. My patrzymy na Beatę Ścibakównę. Klasa

Marka Joanny Przetakiewicz - La Mania - istnieje na rynku już 10 lat. Z okazji tej rocznicy polska przedsiębiorczyni urządziła event, na którym pojawiły się znakomite gwiazdy. Zobaczcie, jak się prezentowały.
Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz AKPA

Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz

Event z okazji 10. urodzin marki La Mania otworzyła Joanna Przetakiewicz, której towarzyszył Rinke Rooyens. Para nie była jednak sama - na ściance towarzyszył im pies, o wdzięcznym imieniu Mania. Imię pupila wyraźnie nawiązuje do nazwy marki. 

Joanna i Rinke postawili na stylizacje w dwóch kolorach - czarnym i białym. Nic dziwnego, w końcu właśnie taki czarno-biały dess code obowiązywał tego wieczoru. 

Edyta Zając Edyta Zając AKPA

Edyta Zając

Edyta Zając brylowała na ściance w kusej, czarnej sukience, która wykończona była piórami. Była żona Jakuba Rzeźniczaka postawiła też na odkryte sandały na obcasie. Dzięki temu jej nogi wyglądały na jeszcze dłuższe. 

Beata Ścibakówna Beata Ścibakówna AKPA

Beata Ścibakówna

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Beaty Ścibakównej. Aktorka na czerwonym dywanie pojawiła się w długiej, białej sukience. Elegancką kreację zestawiła z ciemną marynarką. Klasa. 

Katarzyna Kolenda-Zaleska Katarzyna Kolenda-Zaleska AKPA

Katarzyna Kolenda-Zalewska

Katarzyna Kolenda-Zalewska wybrała natomiast czarny garnitur, który połączyła z białą koszulą z charakterystycznym żabotem. Całość przełamała sportowymi butami. 

Barbara  Pasek Barbara Pasek AKPA

Barbara Pasek

Swoją obecnością event uświetniła dziennikarka TVN, Barbara Pasek. Tylko spójrzcie na to rozcięcie na nodze. Odważnie.