Paul Walker zmarł tragicznie siedem lat temu, a jego córka świętuje urodziny ojca. Meadow wyrosła na piękną kobietę

Paul Walker zginął w wypadku w 2013 roku. Miał jedno dziecko. Jego córka Meadow Rain do dziś pielęgnuje pamięć o ojcu. Po raz kolejny uczciła na Instagramie dzień urodzin aktora, który 12 września skończyłby 47 lat.
Meadow Walker z ojcem Meadow Walker z ojcem Screen z Facebook.com/Meadow Walker

Paul Walker - śmierć

Paul Walker największą popularność zyskał dzięki roli w filmie 'Szybcy i wściekli', gdzie jako Brian O'Conner zagrał w pięciu częściach. Zdjęć do szóstej części nie dokończył. Aktor zmarł 30 listopada 2013 roku. Odbyła się wtedy aukcja charytatywna, zorganizowana przez założoną przez niego organizację Reach Out Worldwide. Wybrał się na wycieczkę czerwonym Porsche, który był jedną z atrakcji. Nadmierna prędkość sprawiła, że auto uderzyło w latarnię i stanęło w płomieniach. Po sekcji zwłok Walkera wyszło, że spłonął żywcem. Jego śmierć dla wielu była szokiem.

Paul w chwili śmierci związany był z Jasmine Pilchard-Gosnell. Kobieta nie mogła poradzić sobie ze stratą ukochanego. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Meadow Walker z ojcem Meadow Walker z ojcem Screen z Instagram.com/Meadow Walker

Ukochana córka

Aktor doczekał się jednego dziecka, Meadow Rain. Urodziła się w 1998 roku. Jej mamą jest Rebecca, z którą jednak Paul nie ułożył sobie życia. Był bardzo związany z córką:

To zabawne. Moja córka mieszka ze mną w pełnym wymiarze czasu. Mój pierwotny plan zakładał pracować do 40. roku życia, a potem ocenić swoje życie i może nawet pójść w zupełnie innym kierunku. Ona mnie w tym wspierała. Myślałem, że teraz muszę być z nią w domu, ale ona chce, żebym dalej grał, żeby ona mogła ze mną podróżować po świecie. To takie złe? Chodzi o to, że chodziłem do chrześcijańskiej szkoły, ale wychowałem się w tradycyjnej rodzinie mormońskiej z jej ideami rodzicielstwa i poświęcenia. W ogóle myślę, że idea rodziny i rodzicielstwa, w której wyrastałem, jest trudna, ale i wyzwalająca - mówił w wywiadzie dla Gq-magazine.co.uk.
Meadow Walker z ojcem Meadow Walker z ojcem Screen z Facebook.com/Meadow Walker

Paul o córce

Mocno przeżywał jej dorastanie:

Ależ ona rozkwitła! Ona ma już piersi i to jest słabe! To był naprawdę smutny dzień dla mnie. Chyba większość ojców ma to samo - czytamy jego wyznanie na stronie portalu Dailyentertainment.com.

Jak informował portal Tmz.com Paul Walker cały majątek przepisał córce. 15-letnia Meadow otrzymała ponad 25 milionów dolarów.

Meadow Walker Meadow Walker Instagram.com/ meadowwalker

Rozpacz po śmierci ojca

Meadow mocno przeżyła śmierć ojca. Z jej konta na Instagramie zniknęły wtedy zdjęcia, zwłaszcza te, na których była roześmiana lub w kostiumie kąpielowym. Po gruntownym wyczyszczeniu konta dziewczyna praktycznie niczego tam nie publikowała. Do 2017 roku dodała zaledwie sześć zdjęć, głównie z ojcem. Później jednak, kiedy skończyła 18 lat, dodała ujęcie, dzięki któremu mogliśmy zobaczyć, jak wygląda.

Jaka piękna!
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i znalazłaś w swoim życiu to, co czyni cię szczęśliwą. Mam nadzieję, że zawsze jesteś uśmiechnięta.
Uwielbiam cię, uwielbiałam także twojego ojca - pisali pod zdjęciem fani Meadow.
Meadow Walker Meadow Walker Instagram.com/ meadowwalker

Tęsknota

Od tego momentu stała się bardziej aktywna na Instagramie. Chętniej dodawała selfie, jednak nie zapominała o ojcu. Często publikowała jego zdjęcia. Nie ukrywała, że tęskni i bardzo brakuje jej jego obecności.

Wyświetl ten post na Instagramie.

happy birthday to the loveliest soul I'll ever know

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker) Wrz 12, 2019 o 9:54 PDT

Paul Walker z córką Paul Walker z córką Instagram.com/ meadowwalker

Meadow świętuje urodziny ojca

Meadow od kilku lat celebruje urodziny ojca. Tak jest i w tym roku. Dodała ich wspólne zdjęcie i napisała:

Ten moment, kiedy zdałam sobie sprawę, że jesteśmy jak bliźniacy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, człowieku o najpiękniejszej duszy.
Meadow Walker z dziećmi Vina Disela Meadow Walker z dziećmi Vina Disela Instagram.com/ meadowwalker

Utrzymuje przyjaźnie

Meadow do tej pory utrzymuje bliskie więzi z przyjaciółmi ojca. Vin Diesel, z którym przy częściach filmu 'Szybcy i wściekli' był dla niego kimś bardzo ważnym. 21-latka traktuje go wręcz jak rodzinę. W lipcu dodała selfie z trójką dzieci aktora: 5-letnią Pauline, nazwaną na cześć Walkera, 12-letnią Similce i 10-letnim Vincentem.

Rodzina na zawsze - napisała.

Także on traktuje ją jak przyszywaną córkę. W zeszłym roku, z okazji jej urodzin, zwrócił się do niej na Instagramie:

Mógłbym powiedzieć, że jestem dumny z tego, jaką osobą się stajesz. Prawda jest jednak taka, że zawsze byłem z ciebie dumny. Wszystkiego najlepszego Meadow! Wiem, że masz 21 lat i chciałaś być w Japonii, ale rodzina czeka na ciebie, aż wrócisz do domu, więc pospiesz się. Kocham cię dzieciaku. Wujek Vin - brzmi post.
Meadow Walker Meadow Walker Instagram.com/ meadowwalker

Meadow - czym się zajmuje?

Celem Meadow jest kontynuacja dzieła ojca. W wieku 16 lat założyła fundację The Paul Walker Foundation, która działa na rzecz ochrony przyrody.

Wspominając mojego ojca, zaczęłam wspominać jego pasje. Jego miłość do oceanów, jego zaangażowanie ratowanie zwierząt, jego potrzebę pomagania ludziom i gorliwość do spontanicznych aktów dobroci. Założyłam tę fundację ponieważ chcę podzielić się cząstką jego (ojca) ze światem. Myślę, że jest to najlepszy sposób, aby uczcić jego urodziny - poinformowała wtedy na Instagramie.

Oprócz tego próbuje swoich sił w modelingu.

Meadow Walker
Instagram.com/ meadowwalker