W latach 90. byli gwiazdami. Jak potoczyły się ich losy? Macaulay Culkin się ustatkował, a Shannen Doherty walczy z rakiem

W latach 90' znał ich cały świat. Kto z nas nie oglądał "Beverly Hills 90210", czy nie zasiadał w święta przed telewizorem, aby zobaczyć film "Kevin sam w domu". Losy młodych bożyszczy tamtych lat potoczyły się różnie. Przekonajcie się sami.
Macaulay Culkin Macaulay Culkin East News

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin zadebiutował na wielkim ekranie jako mały chłopiec. To seria dwóch filmów o przygodach Kevina sprawiła, że nagle poznał go cały świat. Niestety jego życie po wielkim sukcesie nie było usłane różami. Zerwany kontakt z rodziną, burzliwe związki, skłonności do używek i problemy z prawem mocno odbiły się na jego życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zdjęcia mówiły same za siebie. 

Macaulay Culkin
PacificCoastNews.com/ East News

Na szczęście w życiu aktora nastąpił niemały przełom. Porzucił używki i wrócił do formy. Zbiegło się to w czasie z nową miłością. Macaulay Culkin spotyka się z Brendą Song, którą z pewnością wielu kojarzy z serialu "Nie ma to jak hotel". Ostatnio paparazzi przyłapali tę dwójkę na randce w parku rozrywki. 

Macaulay Culkin i Brenda Song
East News

Shannen Doherty z 'Beverly Hills 90120' Shannen Doherty z 'Beverly Hills 90120' Instagram/ @theshando

Shannen Doherty

Shannen Doherty dla większości z nas wciąż będzie kojarzona z postacią Brendy Walsh, w którą wcielała się w kultowym serialu "Beverly Hill 90210". Aktorka od tamtej pory zagrała w kilkudziesięciu innych produkcjach, a także wystąpiła w 10. edycji amerykańskiego "Tańca z gwiazdami", z którego to odpadła w pierwszym odcinku. Niestety ostatnie lata dla Shannen Doherty nie są zbyt dobre. Uwielbiana aktorka zmaga się z rakiem. W 2017 roku dowiedzieliśmy się, że jest na najlepszej drodze do odzyskania zdrowia.

Shannen Doherty
Instagram/theshando

Niestety nie wszystko potoczyło się pomyślnie. Z początkiem lutego w programie śniadaniowym "Good Morning America" wyznała, że od roku znów walczy z nowotworem piersi. Mimo choroby nie zrezygnowała z pracy i wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie tam opisuje swoją walkę z chorobą i utrzymuje kontakt z fanami.

Shannen Doherty z 'Beverly Hills 90120'
Instagram/ @theshando

Catherine O'Hara. Catherine O'Hara. youtube.com

Catherine O'Hara

Catherine O'Hara na początku lat 90' zagrała mamę Kevina w kultowej świątecznej komedii. Dziś aktorka ma 66 lat i jest już o wiele mniej aktywna zawodowo niż kiedyś. W swojej karierze zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach, jednak ostatnie produkcje, w których wzięła udział miały premierę w 2013 roku. Mimo to sama zainteresowana od czasu do czasu pojawia się na branżowych imprezach. Jak dziś wygląda? Tak prezentowała się podczas pokazu mody Toma Forda w lutym 2020 roku. 

Catherine O'Hara
EAST NEWS

Dido Dido Youtube (kadr z filmu Faithless Feat. Dido & Pauline Taylor - Hem Of His Garment)

Dido

Pod koniec lat 90' Dido triumfowała na listach przebojów. Jej przeboje takie jak: "Here with me", "White flag" czy nagrany wspólnie z Eminemem "Stan", znał cały świat. Kilka lat później, w 2008 roku próbowała reaktywować swoją karierę, jednak nie udało jej się powtórzyć sukcesu poprzednich kawałków. Jak wygląda teraz? Piosenkarka ma 48 lat, jednak mimo upływu lat, wciąż prezentuje się bardzo dobrze. Kilka miesięcy temu fotoreporterzy przyłapali ją, gdy wychodziła z jednej z radiostacji w Londynie.

Singer Dido exits BBC studios in London after appearing on Radio 2 Graham Norton show. Also exiting BBC Radio was presenter Maya Jama in orange    Pictured:       World Rights,
SplashNews.com / EN

Katey Sagal Katey Sagal East News

Katey Sagal

Katey Sagal to znana nam wszystkim Peggy z serialu "Świat według Bundych". Aktorka dzięki tej roli stała się popularna na całym świecie. Co więcej, dzięki kreacji właśnie tej postaci otrzymała cztery nominacje do Złotego Globu. Jej kariera rozwijała się świetnie, jednak w pewnym momencie Katey zniknęła z show-biznesu. Było to spowodowane jej uzależnieniami. Sama zainteresowana przyznała, że nadużywała alkoholu, kokainy i leków uspokajających. Na szczęście serialowa Peggy wyszła na prostą.

Katey Sagal
Fot. kateylous/Instagram

Owszem, w produkcjach telewizyjnych i filmowych pojawia się sporadycznie, jednak jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często pokazuje się w naturalnej wersji. Musimy przyznać, że trudno w niej rozpoznać Peggy Bundy.

Katey Sagal
Instagram/ @kateylous

Więcej o: