Związek Opozdy i Królikowskiego nabiera rumieńców. Antek nie jest pierwszym sławnym partnerem aktorki

Złośliwi twierdzą, że Julia Wieniawa zawdzięcza popularność relacji z Antkiem Królikowskim. Trzeba przyznać, że obecna partnerka aktora, Joanna Opozda, również cieszy się większą popularnością odkąd się z nim związała. Pamiętacie jej poprzednich wybranków?
Joanna Opozda, Antoni Królikowski Joanna Opozda, Antoni Królikowski KAPiF

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że Antek Królikowski znalazł szczęście u boku Katarzyny Dąbrowskiej. Para rozstała się jednak pod koniec czerwca. Ledwie kilka dni później w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby aktor spotykał się z Joanną Opozdą. Plotki okazały się być prawdą.

Joanna Opozda i Antek Królikowski
Instagram/asiaopozda

Aktorka funkcjonuje w show-biznesie już od paru ładnych lat, ale zgodzicie się chyba z nami, że dopiero związanie się z młodym Królikowskim zapewniło jej większe zainteresowanie ze strony mediów. Nie jest to jednak jej pierwszy znany partner.

Joanna Opozda z narzeczonym Joanna Opozda z narzeczonym Instagram/asiaopozda

Joanna Opozda i Andrzej Mancin

Jeszcze nie tak dawno temu Joanna Opozda była o krok od zamążpójścia. Aktorka przyjęła oświadczyny Andrzeja Mancina - biznesmena z Bielsko-Białej. Po rozstaniu gwiazda "Pierwszej miłości" skasowała zdjęcia z ukochanym z Instagrama. Co ciekawe, Mancin spotyka się obecnie z Eweliną Lisowską

Kamil Kuroczko, Joanna Opozda Kamil Kuroczko, Joanna Opozda KAPIF.pl

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko

Joanna Opozda długo spotykała się z Kamilem Kuroczko. Para poznała się na planie "Tańca z Gwiazdami". Wspólnie tańczyli w piątej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu. Odpadli dość szybko, bo już w 4. odcinku.

Kamil Kuroczko, Joanna Opozda
Screen z Instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda i Michał Mikołajczak Joanna Opozda i Michał Mikołajczak KAPIF.pl

Joanna Opozda i Michał Mikołajczak

Joanna Opozda była łączona z Michałem Mikołajczakiem. Żadne z nich nie potwierdziło jednak plotek o romansie.

Baron, Joanna Opozda Baron, Joanna Opozda Isntagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda i Baron

Swego czasu "Fakt" donosił, że Baron jest zafascynowany Joanną Opozdą. Potwierdzeniem plotek miały być ich wspólne zdjęcia na profilu aktorki na Instagramie. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu.