Kate Moss wypoczywa na Ibizie z młodszym partnerem, córką i papierosem. Nastoletnia Lila Grace to kopia swojej sławnej mamy

Kate Moss skorzystała z wakacyjnej aury i wybrała się do słonecznej Hiszpanii. Na miejscu czekali już na nią fotoreporterzy.
Kat Moss na Ibizie Kat Moss na Ibizie East News

Fenomen Kate Moss

Mimo że 46-letnia dziś Kate Moss czasy świetności ma już dawno za sobą, dzięki licznym sukcesom zawodowym (i nie mniej ekscytującym doniesieniom z życia prywatnego) nadal wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Ostatnio wszędobylscy paparazzi "przyłapali" ją podczas wakacji w Hiszpanii.

Kate Moss na Ibizie z córką i partnerem Kate Moss na Ibizie z córką i partnerem East News

Wczasy z bliskimi

Oczywiście modelka nie wypoczywała sama. Towarzyszył jej sporo młodszy partner, nastoletnia córka, Lila Grace i znajomi.

Kate Moss Kate Moss East News

Na sportowo

Po opalaniu panie zdecydowały się na rundkę skuterem wodnym.

Kate Moss na Ibizie Kate Moss na Ibizie East News

Przerwa na papierosa

Swego czasu media na całym świecie rozpisywały się o problemach Kate Moss z używkami. W jednym z ostatnich wywiadów dla "Elle" modelka wyznała, że od dwóch lat jest "czysta". Jak widać, nie udało jej się jeszcze zerwać z nikotynowym nałogiem.

Kate Moss Kate Moss East News

Figura

Od kilku lat Kate Moss coraz rzadziej udziela się jako modelka. Mimo to, nadal może pochwalić się szczupłą figurą.

Córka Kate Moss Córka Kate Moss East News

Córka

17-letnia Lila Grace odziedziczyła po mamie urodę. Nic dziwnego, że poszła w jej ślady i także została modelką. Czas pokaże, czy uda jej się zrobić porównywalną karierę.

Więcej o: