W telenoweli "Esmeralda" zagrała główną rolę. Jak dzisiaj wygląda i co porabia Leticia Calderon?

Leticia Calderon to prawdziwa gwiazda latynoskich telenoweli. Od premiery "Esmeraldy" minęło już kilkadziesiąt lat. Co dzisiaj słychać u ulubienicy widzów z całego świata?
Leticia Calderon. Leticia Calderon. Youtube.com/ Facebook.com

Leticia Calderon

Leticia Calderon urodziła się 15 lipca 1968 roku w Meksyku. Swoje pierwsze kroki jako aktorka stawiała już jako nastolatka. Jednak to główna rola w meksykańskiej telenoweli "Esmeralda" przyniosła jej ogromną popularność.

Serial składa się ze 137 odcinków, a w Polsce po raz pierwszy został wyemitowany przez stację TVN. Nadawany był od 31 sierpnia 1998 do 11 marca 1999 roku. W tamtym okresie była to jedna z najchętniej oglądanych produkcji w Polsce.

Leticia Calderon w Polsce Leticia Calderon w Polsce AP

Leticia Calderon w Polsce

Tytułowa Esmeralda miała w Polsce rzeszę oddanych fanów. Podczas jej jedynej wizyty w naszym kraju panował prawdziwy chaos. Leticia przyleciała specjalnie na zaproszenie stacji TVN.

W pewnym momencie setki osób okrążyły samochód, w którym znajdowała się aktorka. Panowało istne szaleństwo!

Sytuacja już się wymknęła spod kontroli, nawet nie będzie miała gdzie wejść! Scena nie istnieje! - brzmiał wtedy policyjny komunikat.
Leticia Calderon Leticia Calderon instagram/letycalderon79

Życie prywatne

Aktorka ma za sobą dwa małżeństwa. Jej pierwszym mężem był dentysta Marco Lópezem, a kolejnym prawnik Juan Collado. Ten drugi w pewnym momencie ich związku dopuścił się zdrady z aktorką Yadhirą Carrillo. Jednak teraz panują między nimi przyjazne stosunki.

W trakcie drugiego małżeństwa Leticia powitała na świecie dwóch synów. Starszy z nich, Luciano, ma zespół Downa oraz cierpi na dysautonomię.

Leticia Calderon. Leticia Calderon. Youtube.com

"Esmeralda"

Gwiazda uwielbiała grać w serialu "Esmeralda". To w końcu historia niewidomej, pięknej dziewczyny, która jako niemowlę została podmieniona w wyniku intrygi, przyniosła jej największą popularność.

Wiele mnie nauczyła rola Esmeraldy, to była bardzo miła praca. Mimo, że bohaterka była niewidoma, miała wspaniałą duszę, serce. Kochała przyrodę, ludzi. Dzięki tej roli poznało mnie wielu ludzi, także poza Ameryką - mówiła.
Leticia Calderon Leticia Calderon instagram/letycalderon79

Leticia Calderon dzisiaj

W tym roku aktorka skończyła 52 lata i trzeba przyznać, że jest w świetnej formie! Na zdjęciach udostępnionych na Instagramie wygląda na szczęśliwą i bardzo pogodną osobę. Jest również blisko ze swoimi fanami, z którymi ma stały kontakt.

Leticia Calderon Leticia Calderon instagram/letycalderon79

Pasje

Leticia ma wiele zainteresowań. Aktorka szczególnie lubi wykonywać własnoręcznie przedmioty. Maluje kamienie, robi na drutach, a także często piecze razem z rodziną.

Leticia Calderon Leticia Calderon instagram/letycalderon79

Wspomnienia

Aktorka często wspomina swoją ukochaną rolę Esmeraldy. Na jej profilu nie brakuje zakulisowych zdjęć z planu.

Leticia Calderon
instagram/letycalderon79

Leticia Calderon
instagram/letycalderon79

Leticia Calderon
instagram/letycalderon79

Oglądaliście ten serial?

Więcej o: