Adam Hofman zrezygnował z polityki już pięć lat temu. Od tamtej pory przeszedł wielką metamorfozę. Nie on jedyny

Adam Hofman był gościem Roberta Mazurka w RMF FM, gdzie dzielił się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących wyborów prezydenckich. Sam z polityki zrezygnował już 5 lat temu i został biznesmenem. To nie jedyna zmiana, jaka zaszła w jego przypadku. Zobaczcie zresztą sami, jak bardzo się zmienił.
Adam Hofman w 2011 roku Adam Hofman w 2011 roku Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Polityka

Adam Hofman to z wykształcenia politolog, który spróbował niegdyś swoich sił w polityce. W 2004 roku z niepowodzeniem próbował dostać się do europarlamentu. Zupełnie inaczej potoczyły się jego wyborcze losy rok później. W 2005 roku wystartował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu. Był posłem trzech kadencji sejmowych, V, VI i VII.

Od lewej: Adam Hofman, Jarosław Kaczyński i Mariusz Kamiński Od lewej: Adam Hofman, Jarosław Kaczyński i Mariusz Kamiński Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego

Przez ponad dwanaście lat w Prawie i Sprawiedliwości Hofman wyrósł na głównego jej działacza. Do dziś mówi się o nim jako o prawej ręce prezesa Kaczyńskiego. Często towarzyszył liderowi partii na konferencjach, czy wiecach. Niestety coś poszło nie tak i polityk przekroczył granicę swoich kompetencji. Na przełomie 2014 i 2015 roku Komisja Etyki Poselskiej uznała, że naruszył art. 5 i 6 zasad etyki poselskiej i udzieliła mu nagany. Polityk nie zdecydował się na wzięcie udziału w kolejnych wyborach parlamentarnych.

08.10.2014  Warszawa , Prezes PiS Jaroslaw Kaczynski i Adam Hofman prezentuja haslo wyborcze w wyborach samorzadowych 2014  Sluchac Polakow , zmieniac Polske
Fot. Sawomir Kamiski / Agencja Gazeta

Adam Hofman Adam Hofman youtube.com@ Fakty RMF FM

Wizyta w RMF FM

Adam Hofman odszedł z polityki w 2015 roku, jednak mimo to wciąż jest aktywny w mediach i to nie tylko tych społecznościowych. Jako były polityk chętnie komentuje to co się dzieje na polskiej scenie politycznej. Tak było i tym razem, gdy wyrażał swoje zdanie na temat nadchodzących wyborów prezydenckich. 

Adam Hofman
youtube.com@Fakty RMF FM

Adam Hofman Adam Hofman screen Ipla

Spektakularna metamorfoza

Hofman prezentuje się teraz w kompletnie innym wydaniu. Nie boi się eksperymentować z modą, zrzucił zbędne kilogramy, zapuścił brodę i zmienił fryzurę. Metamorfoza zdecydowanie na plus.

Adam Hofman Adam Hofman Fot. adamhofman/Instagram

Sport

Po rezygnacji z pracy w sejmie, Hofman skupił się na życiu prywatnym. Zaczął dbać o sylwetkę. Na Instagramie nie brakuje zdjęć z treningów.

Adam Hofman Adam Hofman Fot. adamhofman/Instagram

Rodzina

Adam Hofman skupia się teraz bardziej na życiu rodzinnym, co równie chętnie pokazuje na swoim Instagramie. 

Bartłomiej Misiewicz Bartłomiej Misiewicz East News

Odejście z polityki zmienia

Adam Hofman nie jest jedynym, który bardzo zmienił się po odejściu ze świata polityki. Jeszcze niedawno głośno było o wielkiej metamorfozie Bartłomieja Misiewicza. Ten sporo schudł i zmienił styl ubierania się. Co więcej, zaczął produkować własną wódkę. 

Bartłomiej Misiewicz
AKPA

Robi wrażenie? 

Więcej o: