Źle wykonturowany nos Kim Kardashian czy "mąka" na twarzy Angeliny Jolie przeszły już do historii. Oto największe makijażowe wpadki gwiazd

Ostatnio Maffashion żaliła się na Instagramie na makijaż, który został jej wykonany tuż przed galą na festiwalu w Cannes. Blogerka przyznała, że wyglądała tak źle, że wolała całkiem zmyć make-up, niż zaprezentować się w nim na czerwonym dywanie. Szkoda, że wiele innych gwiazd nie poszło w jej ślady, bo udałoby im się uniknąć makijażowych wpadek. Teraz jednak przeszły one już do historii. Poniżej możecie znaleźć najsłynniejsze z nich. Nie idź w ślady tych gwiazd!
Kim Kardashian Kim Kardashian East News

Kim Kardashian

Kim Kardashian słynie z zawsze perfekcyjnego makijażu, ale jak się okazuje - i jej zdarzyła się makijażowa wpadka. Spójrzcie tylko na jej źle wykonturowany nos. Nie wiemy, jak się to mogło stać, że Kim wyszła z takim "krzywym" nosem z domu.

Angelina Jolie Angelina Jolie East News

Angelina Jolie

Angelina Jolie zaliczyła słynną wpadkę na premierze "The Normal Heart", gdy biały puder osadził się koło brody i czoła. Te zdjęcia obiegły światowe media i wracają jak bumerang od lat. To doskonały przykład, JAK SIĘ NIE MALOWAĆ.

Nicole Kidman Nicole Kidman East News

Nicole Kidman

Podobna wpadka przytrafiła się Nicole Kidman podczas premiery "Nine". Gwiazda miała biały puder pod oczami i na nosie. 

Emma Stone Emma Stone East News

Emma Stone

Niestety, wpadka z "mąką" na twarzy, czyli transparentnym pudrem, który powinien zmatowić cerę, to już klasyka podczas branżowych imprez. Wystarczy zbyt duża ilość pudru, by gwiazda zaliczyła makijażową wpadkę.

Emma Watson Emma Watson East News

Emma Watson

Ale gwiazdy potrafią przegiąć nie tylko z pudrem, ale i cieniami do powiek. Spójrzcie tylko na makijaż Emmy Watson. Delikatna uroda aktorki została całkowicie przytłoczona zbyt mocnym makijażem.

Kelly Osbourne Kelly Osbourne East News

Kelly Osbourne

Jeszcze kilka lat temu Kelly Osbourne też straszyła nas zbyt mocnymi makijażami. Na szczęście celebrytka zmieniła ostatnio styl i nie ukrywa się pod warstwami źle nałożonych czarnych cieni. 

Ewa Kasprzyk Ewa Kasprzyk East News

Ewa Kasprzyk

Polskim gwiazdom również zdarzają się makijażowe wpadki. Jakiś czas temu Ewa Kasprzyk zaprezentowała źle narysowane kreski na powiekach, kiepsko wytuszowane rzęsy i róż nałożony na niemal całe policzki. Nie próbujcie jej naśladować!