Kazimierz Marcinkiewicz chwali się muskulaturą i pozycją "orła" na Instagramie. Nie on jeden. Ci politycy liczą na komplementy w sieci

Kazimierz Marcinkiewicz podbija social media. Polityk chętnie publikuje zdjęcia w sieci i to nawet te wyjątkowo odważne. Na najnowszych fotografiach dumnie pręży swoje muskuły i przy okazji prezentuje pozycję "orła", chwaląc się gibkością i umiejętnością zachowania równowagi. Okazuje się, że nie on jeden odkrył uroki Instagrama. Zobaczcie, którzy jeszcze politycy liczą na komplementy w sieci.
Kazimierz Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz Instagram/marcinkiewiczkazimierz

Kazimierz Marcinkiewicz

Ostatnio Kazimierz Marcinkiewicz przeszedł metamorfozę, która robi wrażenie. Polityk zaczął ostro trenować i przeszedł na dietę, a efekty widać gołym okiem. Teraz na Instagramie pozuje na tle roweru (na którym prawdopodobnie trenuje regularnie) i chwali się muskułami oraz pozycją "orła".

Wyzwania. Mądre i piękne kobiety zrobiły wyzwanie z poduszką, a właściwie poduchą babciną. Żadna nie użyła "jaśka", niestety. A dla mnie wyzwanie i to nie lada - garudasana, pozycja orła. Cierpliwie, powoli, systematycznie, zawsze do przodu, nawet jeśli całkiem podkręcany - napisał Kazimierz Marcinkiewicz na swoim profilu.

Polityk zebrał mnóstwo komplementów.

A jakie nogi zgrabne.
Super forma, tak trzymać.
Wow, ach to ciało wysportowane - komentowały fanki.

Niektórzy zasugerowali politykowi, by założył kanał na Youtubie i opowiadał o swoich treningach oraz żywieniu.

Chętnie bym oglądał i nawet byłby chętny, żeby lekko wspierać na patronity - skomentował jeden z fanów.

A wy oglądalibyście?

Kazimierz Marcinkiewicz
Instagram/marcinkiewiczkazimierz

Janusz Korwinn-Mikke Janusz Korwinn-Mikke Instagram/januszkorwinmikke

Janusz Korwinn-Mikke

Jeszcze bardziej odważne zdjęcia wrzuca do sieci Janusz Korwinn-Mikke. Polityk pochwalił się ostatnio sesją na basenie w samych kąpielówkach.

W obawie przed koronawirusem wyjechałem do ciepłych krajów. Aktualnie przebywam w Las Palmas de San Escobar. Jest pięknie - napisał.

Jak można było się domyślać, doczekał się lawiny komentarzy.

Super, panie Januszu.
Świetne zdjęcia.
Czekamy na więcej - pisali fani.

Można podejrzewać, że o to właśnie politykowi chodziło.

Janusz Korwinn-Mikke
Instagram/januszkorwinmikke

Konrad Berkowicz Konrad Berkowicz Instagram/konradberkowicz

Konrad Berkowicz

Tymczasem Konrad Berkowicz, wiceprezes partii KORWiN, poseł na Sejm IX kadencji, na Instagramie pozuje niczym model. Kilka dni temu wrzucił zdjęcie w t-shircie, który podkreślił jego muskuły. Polityk udawał, że "zgubił się w drodze do sklepu" - jak sam napisał. Internauci nie kryli zachwytu.

Robimy bajcepsy na kwarantannie?
Chyba łapa urosła.
Super zdjęcie - komentowali fani.

Polityk chętnie chwali się też swoimi stylówkami i pieskiem.

Konrad Berkowicz
Instagram/konradberkowicz

Leszek Miller Leszek Miller Sojusz Lewicy Demokratycznej/Facebook.com

Leszek Miller

Leszek Miller może nie pręży muskułów ani nie zdejmuje koszulki, ale za to podbija serca romantycznymi fotografiami z okazji Dnia Kobiet. Wszyscy z pewnością pamiętają właśnie to zdjęcie sprzed 7 lat - w takim wydaniu polityk zaprezentował się na fanpage'u Lewicy i zebrał sporo komplementów.

Świetne.
Ładnie panu w tej czerwieni.
Fajne zdjęcie.
Jaki model.

Leszek Miller faktycznie sprawdziłby się jako model?

Bartłomiej Misiewicz Bartłomiej Misiewicz Instagram/b.misiewicz

Bartłomiej Misiewicz

Ostatnio Bartłomiej Misiewicz sporo schudł i przy okazji stał się bardziej aktywny na Instagramie. Polityk zaczął publikować sporo prywatnych zdjęć, m.in. również te z treningów. Internautki nie kryją zachwytu.

Co za przystojny mężczyzna.
Wow.
To się może podobać - komentują.

Bartłomiej Misiewicz
Instagram/b.misiewicz

Władysław Kosiniak-Kamysz Władysław Kosiniak-Kamysz Instagram/kosiniakkamysz

Władysław Kosiniak-Kamysz

Władysław Kosiniak-Kamysz jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie relacjonuje niemal każdą swoją zawodową czy prywatną chwilę. Na swój profil wrzucił już 418 zdjęć, a każde z nich budzi niemałe emocje. Polityk ma spore grono fanów (obserwuje go ponad 7 tysięcy osób), którzy chętnie obsypują go komplementami. Warto jednak dodać, że Władysław Kosiniak-Kamysz jest szczęśliwie zakochany w żonie Paulinie, którą również chętnie pokazuje na Instagramie.

Władysław Kosiniak-Kamysz
Instagram/kosiniakkamysz

Kamil Bortniczuk Kamil Bortniczuk Instagram/kamilbortniczuk

Kamil Bortniczuk

Kamil Bortniczuk to kolejny polityk, który wyjątkowo polubił Instagram i chętnie publikuje swoje selfies, które zbierają mnóstwo komplementów. Na razie nie zebrał dużego grona obserwatorów, ale można podejrzewać, że niedługo to się zmieni.

Kamil Bortniczuk
Instagram/kamilbortniczuk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.