Dorota z "Klanu" wróciła na salony. Dziś ma bardzo jasne blond włosy i wygląda zupełnie inaczej

Każdy fan serialu "Klan" z pewnością doskonale pamięta sympatyczną Dorotę, siostrę Pawła, Elżbiety i Ryszarda Lubiczów, która była zakonnicą. W jej rolę przez lata wcielała się Agnieszka Wosińska, która teraz powróciła na salony. Gwarantujemy, nigdy byście jej nie rozpoznali. Teraz aktorka ma bardzo jasne blond włosy i zupełnie nie przypomina serialowej Doroty.
Agnieszka Wosińska Agnieszka Wosińska Kapif

Dorota z "Klanu"

Agnieszka Wosińska przez lata grała Dorotę Lubicz w serialu "Klan". Jej serialowa bohaterka opiekowała się trędowatymi w jednym z leprozoriów na misji w Rwandzie. W Polsce pracowała w hospicjum w Głoskowie pod Warszawą. Miała również specjalizację z pediatrii i razem z Olą Lubicz pracowała w schronisku dla samotnych matek. Zmarła podczas misji w Kongo i wtedy Agnieszka Wosińska uwolniła się od tej roli.

Agnieszka Wosińska odchodzi z Klanu. Agnieszka Wosińska odchodzi z Klanu. materiały promocyjne

Klan "zaszufladkował" aktorkę

Nie da się ukryć, że przez rolę w "Klanie" Agnieszka Wosińska była kojarzona przede wszystkim z rolą siostry zakonnej. Sympatyczna, ale jednak nieco bezbarwna Dorota zaszufladkowała aktorkę na długie lata. Agnieszka Wosińska zaczęła grać w "Klanie" w 1997 roku, a dopiero w 2001 mogliśmy zobaczyć ją w nowej roli w "Portrecie podwójnym". Aktorka potem otwarcie mówiła, że powinna odejść z serialu znacznie wcześniej. 

Agnieszka Wosińska w 2005 i 2006 roku Agnieszka Wosińska w 2005 i 2006 roku Kapif/Akpa

Krok do przodu

Jednym z przełomowych momentów w życiu Agnieszki Wosińskiej była ciąża. To właśnie wtedy aktorka zrobiła sobie przerwę od "Klanu", a producenci wysłali jej bohaterkę na misję. Tymczasem Agnieszka Wosińska zajęła się wychowaniem dziecka i do serialu wróciła potem tylko na chwilę. Można było ją zobaczyć w jubileuszowym odcinku.

Agnieszka Wosińska w pełnej charakteryzacji do spektaklu Agnieszka Wosińska w pełnej charakteryzacji do spektaklu "Chopin musi umrzeć" w Teatrze Capitol w 2013 r. WBF

Wielka metamorfoza

W pewnym momencie Agnieszka Wosińska zaskoczyła fanów ogromną przemianą. Znacznie skróciła swoje włosy i przefarbowała je na platynowy blond. Nie da się ukryć, że tym krokiem całkowicie zerwała z wizerunkiem siostry zakonnej. 

Agnieszka Wosińska. Agnieszka Wosińska. Kapif

Aktorstwo lekiem na nieśmiałość

Co ciekawe, w jednym z wywiadów Agnieszka Wosińska otwarcie przyznała, że została aktorką, żeby... pokonać nieśmiałość.

- Intuicyjnie szukałam czegoś, co pomoże mi tę nieśmiałość przezwyciężyć. Szukałam sposobu na wyrażanie siebie, ponieważ zawsze miałam z tym trudność w życiu prywatnym. Chciałam się tego nauczyć, wyjść z cienia. Znalazłam aktorstwo. To był mój wentyl, mój ratunek - opowiadała Wosińska w jednym z wywiadów.

Praca na planie filmów i seriali okazała się być strzałem w dziesiątkę. 

Agnieszka Wosińska Agnieszka Wosińska KAPIF.pl

Życie w blasku fleszy?

Nic z tych rzeczy. Agnieszka Wosińska zdecydowanie stroni od czerwonych dywanów i niechętnie pojawia się na imprezach branżowych. Ostatni raz można było ją podziwiać podczas gali Fashion Designer Awards w 2018 roku. Co jednak ciekawe, ostatnio aktorka znów zrobiła wyjątek. 

Agnieszka Wosińska w Teatrze IMKA Agnieszka Wosińska w Teatrze IMKA Kapif

Znów na salonach

Agnieszka Wosińska zjawiła się w Teatrze IMKA i znów zaskoczyła swoim wyglądem. Tym razem aktorka obcięła swoje włosy i przefarbowała je na jasny blond. My po raz kolejny mielibyśmy problem z rozpoznaniem jej! 

Agnieszka Wosińska w Teatrze IMKA Agnieszka Wosińska w Teatrze IMKA Kapif

Kobieta zmienną jest

Trzeba przyznać, że Agnieszka Wosińska potrafi zaskoczyć. Aktorka znów wygląda zupełnie inaczej i co ciekawe, jej nowy image bardzo do niej pasuje. Agnieszka Wosińska zachwyca wyglądem i zdecydowanie może pochwalić się tym, że czas się dla niej zatrzymał.

Rozpoznalibyście ją na ulicy?

KM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.