Jak wyglądała Edyta Pazura, gdy była nastolatką? Piękne, długie włosy to był jej znak charakterystyczny. Uwagę zwracają też zęby

Edyta Pazura na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z przeszłości.
Edyta Pazura Edyta Pazura KAPIF.pl

Edyta Pazura

Edyta Pazura zaistniała w show-biznesie ponad 10 lat temu za sprawą związku z Cezarym Pazurą. Ich historia jest niezwykle romantyczna. Poznali się w pociągu w trakcie podróży z Krakowa do Warszawy. Jak mówił w jednym z wywiadów aktor, od początku wiedział, że ona jest 'nieoszlifowanym diamentem'. Pobrali się w maju 2009 roku, a dziś wychowują razem troje dzieci.

Edyta i Cezary Pazurowie w 2008 roku Edyta i Cezary Pazurowie w 2008 roku Kapif

Edyta Pazura

Częstym tematem mediów jest wygląd wybranki aktora. A dokładniej - metamorfoza. Nie da się ukryć, że Edyta Pazura od 2008 roku bardzo się zmieniła. Zresztą, zobaczcie poniżej. 

Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura, Cezary Pazura KAPIF.pl

Edyta Pazura

Tak Edyta i Cezary Pazurowie prezentowali się na Balu Nocy Letniej Fundacji TVN na początku września tego roku. Jest różnica? Ogromna!

Edyta Pazura Edyta Pazura Instagram.com/ ed_pazura

Edyta Pazura

Żona aktora jest świadoma swej spektakularnej przemiany. W jednym z wywiadów zapytana o zapytana o to, czy lubi oglądać swoje stare zdjęcia, odpowiedziała, że... nie cierpi. 

Nie znoszę. Faktycznie nie wyglądałam najlepiej. A z drugiej strony - kto lubi oglądać swoje stare zdjęcia? Dobrze, że z wiekiem wyrobił mi się gust. I tak dobrze, że piszą, że [jestem dziełem] utalentowanych [chirurgów]. Nie komentuję takich doniesień. Jeżeli ktoś chce wierzyć w takie plotki, to proszę bardzo. To już jest poza mną. 10 lat temu byłam po prostu nieopierzoną nastolatką. Trochę tych plotek było, ale najbardziej bawi mnie ta, że kiedy poznałam Czarka, byłam nikim. Faktycznie, nie miałam wtedy żadnego wykształcenia, ale dziwne byłoby, gdybym je otrzymała, mając zaledwie 19 lat. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że mam parę sukcesów na koncie, ale też i porażki, na przykład przerwane studia prawnicze. Prawo zawsze mnie interesowało, ale miałam jednak sporo obowiązków, a nie mogłam wydłużyć doby. Powiedziałabym, że zaczynam być zadowolona - podkreśliła w wywiadzie dla magazynu "Party".
Edyta Pazura w dzieciństwie Edyta Pazura w dzieciństwie Instagram / Edyta Pazura

Edyta Pazura

Nie lubi oglądać starych zdjęć, ale... teraz pochwaliła się nimi na Instagramie. Jej długie, blond włosy robiły wrażenie, prawda?

Edyta Pazura w dzieciństwie Edyta Pazura w dzieciństwie Instagram / Edyta Pazura

Edyta Pazura

Uwagę zwracają też jej zęby. Ukochana aktora nie ukrywa, że zrobiła sobie licówki. 

Top Chef Gwiazdy, 16.06.2016, fot.WBF, na zdj. Edyta Pazura
WBF

Jest różnica, prawda?

Edyta Pazura Edyta Pazura Instagram / Edyta Pazura

Edyta Pazura

Mimo to, nie da się jej odmówić osobistego uroku, który posiada od zawsze. Była przeuroczą dziewczynką, a dziś jest wyjątkowo piękną kobietą.