Maria Wiktoria Wałęsa mogła zostać gwiazdą, jednak zniknęła z show-biznesu. Dziś ma 37 lat. Zobaczcie, jak wygląda

Maria Wiktoria Wałęsa po udziale w show "Taniec z Gwiazdami" stała się łakomym kąskiem dla mediów. Na początku lubiła szum wokół siebie, pojawiała się na imprezach branżowych. Z czasem jednak zniknęła. Jak dziś wygląda?
Taniec z Gwiazdami, Maria Wałęsa Taniec z Gwiazdami, Maria Wałęsa KAPIF.pl

Maria Wałęsa

Maria Wałęsa to siódme z ośmiorga dzieci Lecha i Danuty Wałęsów. Określana jest jako największa buntowniczka z rodzeństwa. Jej medialny potencjał docenił TVN i zaprosił ją w 2006 roku do 4. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Maria Wałęsa Maria Wałęsa KAPIF.pl

Maria Wałęsa w "Tańcu z Gwiazdami"

Do udziału w show zachęcił ją ojciec. Były prezydent uznał, że nie powinna się w ogóle zastanawiać nad tą propozycją. Kobieta podjęła wyzwanie, a jej partnerem został Paweł Godek. Choć nie doszli daleko i zajęli 7. miejsce, to media dopominały się o Wiktorię. Pojawiała się w programach telewizyjnych oraz na branżowych imprezach. Jednak nie to przyniosło jej największą sławę...

Maria Wałęsa, Edyta Herbuś, Agnieszka Hyży
KAPIF.pl

Maria Wałęsa, Edyta Herbuś
KAPIF.pl

Maria Wałęsa, Aleksandra Kwaśniewska, Dzień Dobry TVN
KAPIF.pl

Maria Wałęsa na salonach

Paparazzi pokochali robić jej zdjęcia. Była dla nich idealnym materiałem - uwielbiała imprezy, alkohol i dobrą zabawę. Do gazet trafiły ujęcia, na których leżała na wpół przytomna. Po artykule, jaki pojawił się w "Fakcie" i dotyczył jej przygód, ojciec ją wyśmiał.

Maria Wałęsa
KAPIF.pl

Najman i Wałęsa Maria/21.04.2009/ Super Express Najman i Wałęsa Maria/21.04.2009/ Super Express Najman i Wałęsa Maria/21.04.2009/ Super Express

Maria Wałęsa tłumaczy swoje zachowanie

Maria tłumaczyła się później ze swojego zachowania:

Jest we mnie wielka potrzeba miłości. Do tego stopnia, że czasem tracę kontrolę, daję się ponieść chwili. (...) Jestem za mocnym przeżywaniem życia, bo czuję, że dzięki temu się rozwijam. Czasem muszę dostać pałką w głowę, by otrzeźwieć -- mówiła w wywiadzie dla "VIVY!".
Maria Wałęsa i Edyta Herbuś w 2007 roku Maria Wałęsa i Edyta Herbuś w 2007 roku KAPIF.pl

Poczuła się wolna

Widzowie "Tańca z Gwiazdami" zastanawiali się, co się stało z tą ułożoną dziewczyną. Jak sama przyznała, dała się porwać wolności, jaką poczuła w Warszawie. Przestała być córką swoich rodziców, a stała się po prostu sobą. Zaczęła wtedy też eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Zrezygnowała z "ugrzecznionej" fryzury i zmieniała kolor włosów. Bawiła się także modą, a jej styl stał się dużo odważniejszy.

Maria Wałęsa
KAPIF.pl

Maria Wałęsa
KAPIF.pl

Maria Wałęsa
KAPIF.pl

Maria Wałęsa z mamą Danutą w 2015 roku Maria Wałęsa z mamą Danutą w 2015 roku KAPIF.pl

Bankructwo

Później było tylko gorzej. Jak podawał Pomponik.pl, Maria została prezesem firmy odzieżowej. Biznes nie wypalił, a Wałęsa wpadła w długi. Komornik próbował ściągnąć z konta firmy 85,3 tys. za niezapłacony czynsz za siedzibę, w której znajdował się butik. Ostatecznie sąd nałożył karę grzywny za brak sprawozdań finansowych. Sprawą w końcu zajął się Lech Wałęsa. Były prezydent wysłał zalegającą sumę na konto sądu, a ten umorzył postępowanie.

Victoria Wałęsa Victoria Wałęsa Facebook.com/ Victoria Wałęsa

Maria obecnie

Maria ma obecnie 37 lat. Nic nie zapowiada tego, że mogłaby wrócić do show-biznesu. Mimo to jest dość aktywna na Facebooku i możemy zobaczyć, jak dziś wygląda.

Victoria Wałęsa Victoria Wałęsa Facebook.com/ Victoria Wałęsa

Maria obecnie

Nie da się ukryć, że czas wpływa na jej korzyść. Maria rozjaśniła włosy i zrezygnowała z makijażu. Wygląda naprawdę pięknie!

Więcej o: