4Dreamers niczym One Direction? Poznali się w telewizyjnym show i już zadebiutowali w Opolu. Nic dziwnego, że podbili serca nastolatek

Mają dopiero po kilkanaście lat, a już zdążyli nagrać dwie płyty i podbić serca opolskiej publiczności. Słyszeliście już o 4Dreamers?
4 Dreamers 4 Dreamers Instagram/4dreamers

4Dreamers

Boysband 4Dreamers z miejsca podbił serca polskich nastolatek. Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk, Kuba Szmajkowski i Maks Więckowski poznali się podczas pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Żaden z nich nie dotarł do finału, ale to nie stanęło im na drodze do spełnienia marzeń. Mimo że byli w innych drużynach to zaprzyjaźnili się za sobą i założyli razem zespół.

4 Dreamers
Instagram/4dreamersmusic

Ich początki bardzo przypominają historię innego znanego zespołu - One Direction. Przypomnijmy, że wielka kariera Brytyjczyków także rozpoczęła się na planie talent show.

4 Dreamers 4 Dreamers Instagram/4dreamersmusic

Mocny debiut

Pierwszy singiel 4Dreamers zatytułowany "Sekret" miał swoją premierę 24 lutego 2018 roku. Piosenka przypadła do gustu polskiej młodzieży, a do dziś została odtworzona w serwisie YouTube ponad 5 milionów razy.

Kilka miesięcy później do sklepów trafił ich debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu 4Dreamers. Nastolatkowie promowali go cyklem spotkań w salonach sieci Empik oraz trasą koncertową. Zainteresowanie zespołem na tyle przerosło oczekiwania organizatorów, że ich występ w Warszawie został przeniesiony do większego klubu.

4 Dreamers 4 Dreamers Instagram/4dreamersmusic

Opole 2019

Ostatnio chłopcy z 4Dreamers udowodnili, że stać ich na jeszcze więcej. W sobotę wystąpili na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie zaprezentowali swój ostatni przebój "Słowa na pół". Ostatecznie nie udało im się zwyciężyć w Koncercie Premier, jednak zakwalifikowali się do ścisłej trójki, co też jest ogromnym sukcesem.

4 Dreamers
Instagram/4dreamersmusic

Kuba Szmajkowski Kuba Szmajkowski Instagram/kubaszmajkowsky

Kuba Szmajkowski

Kuba Szmajkowski ma 16 lat. Ponoć zaczął śpiewać jeszcze zanim nauczył się mówić. 4Dreamers to teraz jego życie, jednak znajduje też czas na szkołę i radzi sobie w niej doskonale. Muzyka nie jest jednak jedyną pasją nastolatka - potrafi też świetnie gotować.

Kuba Szmajkowski
Instagram/kubaszmajkowsky

Mateusz Gędek Mateusz Gędek Instagram/gedekmateusz

Mateusz Gędek

Mateusz Gędek jest chłopcem wielu pasji. Poświęca się nie tylko muzyce, ale też harcerstwu, a w dodatku interesuje się też samochodami i modą. Jego must have? Stylowe marynarki!

Mateusz Gędek
Instagram/gedekmateusz

Maks Więckowski Maks Więckowski Instagram/makswieckowski

Maks Więckowski

Maks ma tylko 14 lat, ale sukcesów może pozazdrościć mu niejeden starszy kolega z branży. Był między innymi liderem zespołu taneczno-wokalnego. Na swoim koncie ma też występy w warszawskich teatrach Kwadrat i Roma. Kocha musicale i marzy o tym, by kiedyś zaśpiewać na Broadwayu. Póki co udało mu się "tylko" koncertować i uczyć polskiego w Nowym Jorku. Wow!

Maks Więckowski
Instagram/maskwieckowski

Tomek Gregorczyk Tomek Gregorczyk Instagram/tomekgregorczyk

Tomek Gregorczyk

Pasje Tomka to nie tylko śpiew, ale też taniec. Swoją przyszłość zdecydowanie wiąże z byciem na scenie. 15-latek już wcześniej próbował swoich sił w serwisie YouTube, jednak dopiero udział w "The Voice" i założenie zespołu 4Dreamers pomogło mu spełnić muzyczne marzenia.

Tomek Gregorczyk
Instagram/tomekgregorczyk