Trinny i Susannah przed laty ubierały Polki. Jak dziś wyglądają stylistki? Jedna nadużywa botoksu, a druga postawiła na naturalność

Trinny Woodall i Susannah Constantine to brytyjskie stylistki, które światową sławę zyskały, prowadząc programy na temat mody. Obie panie w 2011 roku były też gospodyniami polskiego show "Trinny i Susannah ubierają Polskę". Zobaczcie, jak dziś wyglądają i co u nich słychać.
Trinny Woodall i Susannah Constantine Trinny Woodall i Susannah Constantine Akpa

Trinny Woodall i Susannah Constantine

Trinny Woodall i Susannah Constantine światową sławę zdobyły jako gospodynie takich programów, jak: "Jak się nie ubierać", "Trinny & Susannah rozbierają", a także "Trinny & Susannah ubierają Amerykę". 

Polacy pokochali jednak przyjaciółki-stylistki za sprawą formatu "Trinny & Susannah ubierają Polskę", który miał swoją premierę w 2011 roku na ekranach telewizji TVN Style. 

Dziś duet Woodall i Constantin nie jest już popularny. 

Trinny Woodall Trinny Woodall Fot. Instagram/ trinnywoodall

Trinny Woodall

Trinny Woodall ma dziś 55 lat. Stylistka od 2016 roku pracuje w roli ekspertki modowej w programie śniadaniowym "This Morning", emitowanym w telewizji ITV. 

Woodall jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych i robi karierę jako instagramerka. 

Jakiś czas temu prezenterka przyznała się, że jest uzależniona od medycyny estetycznej i regularnie (dwa razy wciągu roku) wstrzykuje sobie botoks. Jak widać na najnowszych zdjęciach ta przypadłość jej nie minęła. Trinny niestety nadal nadużywa wypełniaczy. 

Trinny Woodall
Fot. Instagram/ trinnywoodall

Susannah Constantine Susannah Constantine Fot. Instagram/ susannahconstantine

Susannah Constantine

Zupełnie inaczej - bo o wiele najnaturalniej - prezentuje się Susannah Constantine. 57-latka jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Dziennikarka również wie, jak korzystać z mediów społecznościowych. Na Instagramie reklamuje swoją najnowszą książkę - "After the Snow"

Susannah Constantine
Fot. Instagram/ susannahconstantine

Wyświetl ten post na Instagramie.

What's worse... Swimsuit on Airport Run or PJ's on School Run? #whatnottowear

Post udostępniony przez Susannah Constantine (@susannahconstantine) Lip 23, 2018 o 7:21 PDT

Trinny Woodall i Susannah Constantine  w 2000 roku Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2000 roku Julian Makey / Rex Features/East News

Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2000 roku

Trinny i Susannah dziś już ze sobą nie współpracują, a na Instagramie próżno szukać ich wspólnych zdjęć. A szkoda, bo świetnie się dogadywały. Nie każdy wie, ale poznały się już w 1996 roku. To wtedy dla "The Daily Telegraph" zaczęły tworzyć cykl "Ready to Wear". 

Dziennikarki nie od razu się polubiły, dopiero wspólna praca sprawiła, że więzi między nimi stały się naprawdę mocne.

Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2002 roku Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2002 roku East News

Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2002 roku

W 2011 roku przyjaciółki udzieliły szczerego wywiadu dla "Elle", gdzie opowiedziały o swoich problemach i kompleksach. 

Susannah przyznała, że jej największa zmorą był trądzik. Natomiast Trinny Woodall wyznała, że była uzależniona od narkotyków. Z uzależnienia wyszła po śmierci przyjaciół.

Byłam na całkowitym dnie. Piłam i brałam chyba wszystko - powiedziała podczas wywiadu.


ELLE

Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2008 roku Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2008 roku David Fisher / Rex Features/East News

Trinny Woodall i Susannah Constantine w 2008 roku

Przyjaciółki wydały wspólnie kilka poradników modowych. Najpopularniejszym z nich był "What Not to Wear". Kolejne pozycje z tej serii nie cieszyły się już dużym zainteresowaniem. Ostatnią książką, którą napisały razem była ta pt. "The Body Shape Bible". 

Trinny i Susannah w Galerii Mokotów, kwiecień 2011 Trinny i Susannah w Galerii Mokotów, kwiecień 2011 AKPA

Trinny i Susannah w Galerii Mokotów, kwiecień 2011

Po emisji programu "Trinny & Susannah ubierają Polskę" cykl rozszerzono na inne kraje europejskie. Stylistki wyjechały nagrywać więc show z tej serii w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii i Niemczech.

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA