Impreza Magnum zaskoczyła kreacjami niektórych gwiazd. Iga Krefft po raz pierwszy nie zachwyciła. Festiwal bezguścia to mało powiedziane

Impreza Magnum, którą połączono z pokazem Dawida Wolińskiego, przyciągnęła tłumy celebrytek. Choć nie brakowało pięknych i kobiecych stylizacji, znaczna ich większość rozczarowała nas.
Iga Krefft Iga Krefft KAPIF

Iga Krefft

Iga Krefft niedawno pochwaliła się, że rozjaśniła brwi. Niestety, w blasku fleszy fotoreporterów aktorka wyglądała, jakby była ich zupełnie pozbawiona.

Gosia Andrzejewicz Gosia Andrzejewicz KAPIF

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz przyszła na imprezę w żółtej satynowej sukience. Z całą pewnością chciała ubrać się pod kolor logo lodów Magnum. Niestety, kreacja pozostawia wiele do życzenia.

Karolina Emus Karolina Emus KAPIF

Karolina Emus

Wśród gości pojawiła się również Karolina Emus, która podczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji robiła furorę na trybunach. Celebrytka z całą pewnością chciała uwydatnić swój biust. Jednak jak wyszło, każdy widzi.

Monika Goździalska Monika Goździalska KAPIF

Monika Goździalska

Monikę Goździalską możecie pamiętać z trzeciej edycji "Big Brothera" oraz pierwszej edycji "MasterChefa". Przez media została okrzyknięta najseksowniejszą uczestniczką obu programów. Niestety, krzykliwa kreacja nie należała do zbyt udanych.

Kamila Porczyk Kamila Porczyk KAPIF

Kamila Porczyk

Również Kamila Porczyk, polska trzykrotna Mistrzyni Świata Fitness, zaszalała z kreacją. Siateczkowa sukienka odsłoniła zbyt wiele ciała.

Blanka Lipińska Blanka Lipińska KAPIF

Blanka Lipińska

Pisarka i celebrytka postanowiła założyć narzutkę na białą i wyciętą sukienkę. Jednak nie była to zbyt dobra decyzja.

Katarzyna Czeplejewicz Katarzyna Czeplejewicz KAPIF

Katarzyna Czaplejewicz

Sportsmenka i podróżniczka chciała zaszaleć z opcją małej czarnej. Jednak ewidentnie coś nie gra w tej stylizacji.

Patrycja Wieja Patrycja Wieja KAPIF

Patrycja Wieja

Sukienka sama w sobie wyglądała bardzo dobrze. Zastanawiamy się tylko, dlaczego zwyciężczyni pierwszej edycji show "Projekt Lady" zdecydowała się na dość oryginalne dodatki, które odebrały jej cały urok.

AD