Do tej pory Anja była znana tylko przez pryzmat bycia top modelką. Jednak od jakiegoś czasu jest wziętą aktywistką i głosem tysięcy kobiet. W ubiegłym roku było o niej głośno za sprawą kampanii #sexedpl oraz wydania podręcznika do edukacji seksualnej.
Modelka postawiła na czarny garnitur, w którym wyglądała obłędnie.
Na czerwonym dywanie pojawiła się również Marta Dyks. Modelka również postawiła na czerń i odważny top odkrywający brzuch.
Barbara Nowacka to nie tylko polityczka. Jest przede wszystkim aktywistką, która walczy o prawa reprodukcyjne kobiet. Nominowana do nagrody została m.in. zebranie kilkuset tysięcy podpisów pod projektem "Ratujmy kobiety" oraz za świetne wystąpienie w prawie pustej sali sejmowej.
Choć Kamila Gasiuk-Pihowicz nie była nominowana do nagrody, przyszła wspierać swoją przyjaciółkę.
Artystka wizualna, reżyserka 'Szukając Jezusa'. Została nominowana do nagrody za film dokumentalny o ludziach doświadczających tzw. syndromu jerozolimskiego.
Finalistki gali Superbohaterki "Wysokich Obcasów"
Galę poprowadzili Dorota Wellman i Mariusz Szczygieł.