Paparazzi przyłapali córkę Elvisa Presleya pod szpitalem. Gwiazda jeszcze nigdy nie wyglądała aż tak źle!

Lisa Marie Presley ma za sobą wiele trudnych doświadczeń. Przedwczesna śmierć ojca, wykorzystywanie seksualne, nieudane małżeństwa... Te problemy odbiły się na zdrowiu psychicznym gwiazdy. 50-latka ma za sobą kilka pobytów w szpitalach psychiatrycznych. Nie jest też tajemnicą, że córka Elvisa zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Najnowsze zdjęcia Lisy Marie zaniepokoiły jej fanów.
Lisa Marie Presley wychodzi z kliniki Lisa Marie Presley wychodzi z kliniki Coleman-Rayner / Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Lisa Marie Presley pod kliniką

Mówi się, że dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej. Patrząc na przykład córki Elvisa Presleya trudno jednak zgodzić się z tym stwierdzeniem. Lisa Marie Presley ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, w tym z Michael Jacksonem oraz Nicolasem Cagem. Do tego dochodzą problemy z narkotykami oraz stany depresyjne, przez które 50-latka kilkukrotnie wylądowała już w szpitalu psychiatrycznym.

***NO ONLINE UNTIL FUTURE NOTICE***PREMIUM EXCLUSIVE. Coleman-RaynerBeverly Hills, CA, USA. January 02, 2019. Lisa Marie Presley is helped to her car by a man in scrubs as she leaves a medical building in Beverly Hills on Wednesday night, after spending six hours at the facility. Elvis?s daughter wore a lumpy orange sweater and flared jeans, covering her eyes with designer Aviator sunglasses. The 50-year-old star has rarely been seen in public in the past six months as she continues to battle her estranged husband Michael Lockwood for custody of their twin daughters. CREDIT  MUST READ: Coleman-RaynerTel US (001) 310-474-4343- officewww.coleman-rayner.com
Coleman-Rayner / Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Zagraniczne media od dłuższego czasu donosiły o złej kondycji gwiazdy. Najnowsze zdjęcia wykonane przez paparazzi są dowodem na to, że w życiu Lisy Marie Presley nie dzieje się dobrze. Kilka dni temu córka króla rock'n'rolla została przyłapana pod kliniką. Z relacji świadków wynika, że spędziła tam sześć godzin.

Lisa Marie Presley wychodzi z kliniki Lisa Marie Presley wychodzi z kliniki Coleman-Rayner / Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Córka Elvisa jest chora?

50-latka wyszła ze szpitala w asyście lekarza, który trzymał ją za ramie. Uwagę przykuwa również zaniedbana fryzura i fakt, że gwiazda wyraźnie przytyła. Zbędne kilogramy próbowała ukryć pod rozciągniętym swetrem. Na widok fotografów Presley nie kryła swojego niezadowolenia.

Lisa Marie Presley
East News

Gwiazda ma na swoim koncie trzy albumy, jednak żaden z nich odniósł spektakularnego sukcesu. Oprócz muzyki Lisa Marie próbowała również swoich sił w aktorstwie. Jeszcze kilka lat temu chętnie pozowała na ściankach. W ostatnim czasie wyraźnie unikała jednak publicznych wystąpień, a jej zdjęcia spod szpitala są pierwszymi od miesięcy.

Lisa Marie Presley Lisa Marie Presley Matt Baron/REX/Shutterstock / %Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

2017 rok

Jeszcze dwa lata temu Lisa Marie Presley wyglądała zupełnie inaczej. Niewykluczone, że jej zły stan zdrowia jest wynikiem wyczerpującej walki o prawa do opieki nad dziećmi. Owocem ostatniego małżeństwa z Michaelem Lockwoodem są bliźniaczki. W 2017 roku gwiazda oskarżyła go o przechowywanie dziecięcej pornografii.

Lisa Marie Presley Lisa Marie Presley AXELLE WOUSSEN / AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Trudne dzieciństwo

Problemy Lisy Marie Presley rozpoczęły się w bardzo młodym wieku. Gdy miała zaledwie dziewięć lat jej sławny ojciec został znaleziony martwy w swoim domu w Memphis. Po latach gwiazda wyznała, że jako nastolatka była wykorzystywana przez następnego partnera jej matki.

Lisa Marie Presley, Priscilla Presley Lisa Marie Presley, Priscilla Presley Mike Stotts/Splash News / !Mike Stotts/Splash News/EAST NEWS

Rodzice

Lisa Marie jest jedyną córką Elvisa i Priscilli Presleyów.

Lisa Marie Presley Lisa Marie Presley Bim/Broadimage / Bim/Broadimage/EAST NEWS

Lisa Marie Presley

Zgodzicie się chyba z nami, że Lisa Marie Presley jest piękną kobietą. Miejmy nadzieję, że gwiazda szybka wróci do formy i upora się z uzależnieniami oraz walką o prawa do opieki na córkami.

Więcej o: