Sandra Bullock ma 54 lata i niemal żadnej zmarszczki! Mimo to wygląda naturalnie i olśniewająco

Sandra Bullock nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Jeszcze w tym tygodniu premierę będzie miał drugi w tym roku film z udziałem aktorki. Z tej okazji gwiazda odwiedza obecnie amerykańskie programy, gdzie promuje produkcję. Trzeba przyznać, że Bullock wcale nie wygląda na swoje 54 lata.
Sandra Bullock Sandra Bullock SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Bullock w talk-show

W poniedziałek paparazzi przyłapali Sandrę Bullock w Nowym Jorku pod studiem telewizyjnym, gdzie aktorka nagrywała program "The Late Show with Stephen Colbert". Tego wieczoru gwiazda postawiła na suknię w kropki z wcięciem oraz futro w kolorze musztardowym. 

sSandra Bullock at Late Show with Stephen Colbert in New York City.    Pictured: Sandra Bullock      World Rights,
SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Internauci zwrócili jednak uwagę na coś innego - brak zmarszczek na twarzy 54-letniej aktorki. Bullock najpewniej odwiedziła niedawno gabinet medycyny estetycznej, ale jak widać, w porównaniu do innych koleżanek z branży zna umiar, dzięki czemu nadal wygląda naturalnie. 

Nowojorski pokaz filmu Bird Box, Sandra Bullock Nowojorski pokaz filmu Bird Box, Sandra Bullock Jawad Elatab / SplashNews.com / Jawad Elatab / SplashNews.com/East News

Premiera filmu

Tego samego dnia Bullock wzięła również udział w nowojorskiej premierze jej najnowszego filmu "Bird Box". Gwiazda pojawiła się na wydarzeniu w czerwonej kreacji o dość oryginalnym kroju. 

Po raz kolejny show skradła jednak odmłodzona twarz aktorki. Musimy przyznać, że Sandra Bullock zdecydowanie nie wygląda na swoje 54 lata. Gdybyśmy jej nie znali, uwierzylibyśmy, że jest przed czterdziestką. 

Nowojorski pokaz filmu Bird Box, Sandra Bullock Nowojorski pokaz filmu Bird Box, Sandra Bullock Invision / Invision/Invision/East News

Bullock w Nowym Jorku

Tego dnia gwieździe dopisywał humor. Bullock długo i cierpliwie pozowała obecnym na wydarzeniu fotografom. Film "Bird Box" jest typowany jako jeden z największych grudniowych hitów Netflixa.

Nowojorski pokaz filmu Bird Box, Sandra Bullock Nowojorski pokaz filmu Bird Box, Sandra Bullock Invision / Invision/Invision/East News

Powrót do formy

Fani aktorki są zachwyceni tym, że ich idolka podniosłą się po wielu przykrych doświadczeniach, jakie ją spotkały. Osiem lat temu aktorka rozwiodła się z mężem. Dopiero po ich rozstaniu do mediów zaczęło napływać coraz więcej informacji o jego niewierności. To właśnie zdrady miały być przyczyną rozpadu ich małżeństwa.

Kilka lat później Bullock spotkał kolejny dramat. Dom aktorki został napadnięty w czasie kiedy ona się w nim znajdowała...

Sandra Bullock Sandra Bullock Jo Robins/ACE Pictures/REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Sukcesy

Niedawno dobra passa wróciła jednak do Sandry Bullock. Aktorka znów występuje na wielkim ekranie, a w jej życiu pojawiła się nowa miłość.

Nowojorski pokaz filmu Bird Box Nowojorski pokaz filmu Bird Box East News

Zero zmarszczek

Jak podoba wam się Sandra Bullock po liftingu? Naszym zdaniem wygląda świetnie! Gwiazda pokazała, że nie każda wizyta w gabinecie medycyny estetycznej musi kończyć zrobieniem z twarzy karykatury.