Konrad Gaca pomógł schudnąć wielu osobom. Dzięki niemu Iwona Pavlović zrzuciła 12 kg, a Dominika Gwit aż 50. Kto jeszcze ze znanych osób się z nim odchudzał?

Konrad Gaca zmarł w swoim domu pod Lublinem w nocy ze środy na czwartek. Miał 42 lata. Dietetyk pomógł schudnąć wielu osobom, w tym także gwiazdom. Do mediów trafił dzięki metamorfozie Iwony Pavlović, która dokonała się dzięki jego pomocy. Zobaczcie, jakim znanym osobom jeszcze pomógł.
Iwona Pavlović i Konrad Gaca Iwona Pavlović i Konrad Gaca Plotek Exclusive

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović w 2013 roku wprowadziła Konrada Gacę do mediów. Wszystko przez to, że dzięki jego pomocy w ciągu czterech miesięcy schudła 18 kg. Początkowo ważyła 77,6 kg i zmieniła rozmiar ubrań z 42 na 36. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" bardzo chwaliła sobie współpracę z Gacą:

Pierwszy raz jestem pod taką opieką. Naprawdę ufam Konradowi w 100 procentach. Jem to, co mi zaleca i funkcjonuję tak, jak on mówi. Najważniejsze jest jednak to, że Konrad naprawdę uczy nas, pacjentów,  jak mamy funkcjonować, żeby po procesie odchudzania nie być bezradnymi. Teraz zaś, na etapie odchudzania otrzymujemy kompleksową opiekę. Po utracie 18 kilogramów widzę już fantastyczne efekty w moim samopoczuciu i wyglądzie - czytamy na stronie gacasystem.pl.

Zobacz też: Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat. W ciągu kilku lat stał się gwiazdą i biznesmenem. Jednak nie ominął go hejt

Iwona Pavlović Iwona Pavlović KAPIF.pl

Konrad Gaca i Iwona Pavlović

Konrad Gaca ułożył dietę zgodnie z upodobaniami Pavlović. Zaproponował także dla niej plan treningowy:

Dieta Iwony została skomponowana zgodnie z jej upodobaniami i zapotrzebowaniem organizmu. Jest w niej bardzo dużo ryb, płatków owsianych i owoców. Oczywiście Iwona je również dużo warzyw. Szczególnie upodobała sobie zestaw sałat z burakami, papryką i pomidorami. Głód zaspokaja także jajkami. Jeśli sięga po mięso, jest to najczęściej chuda grillowana pierś z kurczaka. Oczywiście dieta to nie wszystko. By ciało zachowało proporcje i kształty Iwona ćwiczy maksymalnie trzy razy w tygodniu. Zazwyczaj jest to rower poziomy, bieżnia i elipsa - mówił wtedy w rozmowie z "Faktem".
Dominika Gwit Dominika Gwit EAST NEWS

Dominika Gwit

Dominika Gwit była jednak najsłynniejszą gwiazdą, która współpracowała z Konradem Gacą. W 2016 roku przeszła spektakularną metamorfozę. Kiedy tylko zobaczyła na wadze 104 kg, wiedziała, że musi skorzystać z pomocy specjalisty:

Wiedziałam, że przy takiej nadwadze muszę skorzystać z pomocy specjalisty. W ręce wpadła mi książka Konrada Gacy. Postanowiłam z nim spróbować, to był kwiecień 2014 r. Od tamtej pory co dwa tygodnie dostaję plan żywieniowy i treningowy na kolejne dni. Tym razem trzymam się wszystkich zaleceń bardzo skrupulatnie. Schudłam już 50 kg! - mówiła wtedy w "Gali".
Dominika Gwit Dominika Gwit KAPIF.PL

Konrad Gaca i Dominika Gwit

Już po trzech miesiącach diety i ćwiczeń była lżejsza o 25 kg. Podczas współpracy z ekspertem od zdrowego stylu życia, schudła w sumie 50 kg. Przeszła na dietę, jadła regularnie. Ćwiczyła 3-4 razy w tygodniu od samego początku odchudzania. Aktorka była bardzo zadowolona ze swojej przemiany. Mówiła, że zaczyna nowe życie. 

Dieta jest pozbawiona soli, cukru i alkoholu. Dania przyprawiam ziołami. Jadłospis na każdy dzień i dokładne gramatury produktów dostaję podczas każdej konsultacji, wtedy też otrzymuję nowe zalecenia treningowe. Treningi rozpoczęłam już na początku diety - mówiła w magazynie.

Jednak rok później dopadł ją efekt jojo. Teraz mówi wprost, że dieta, którą wtedy stosowała, nie była dla niej odpowiednia. Uważa, że te kilka miesięcy, przez które prawie nic nie jadła, nic jej nie dały.

Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski KAPIF.pl

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski także należał do "Sekty Gacy", jak nazywano osoby, które korzystały z programów eksperta. Schudł w sumie 12 kg. "Pudzian" nie może uwierzyć, że Konrad Gaca nie żyje:

Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego - powiedział w rozmowie z WP.
Dominika Tajner swoja nową sylwetkę zawdzięcza tyleż własnemu uporowi, co treningom pod okiem Konrada Gacy, o którym mówi się, że jest Dominika Tajner swoja nową sylwetkę zawdzięcza tyleż własnemu uporowi, co treningom pod okiem Konrada Gacy, o którym mówi się, że jest "chudotwórcą". W ubiegłym roku żona Michała Wiśniewskiego swoim sukcesem pochwaliła się na Facebooku: "Tararara!!! Hurarara!!! Jest mnie mniej o 12 kg! Dziękuję Konrad Gaca!". Kapif/ East News

Dominika Tajner

Dominika Tajner-Wiśniewska, czyli żona Michała Wiśniewskiego, w 2015 roku postanowiła zawalczyć o szczuplejszą sylwetkę. W mediach głośno mówiła, że odchudza się pod okiem Konrada Gacy. Dzięki jego pomocy schudła prawie 20 kg.

Konrad Gaca Konrad Gaca EAST NEWS

Konrad Gaca i Dominika Tajner-Wiśniewska

Tajner-Wiśniewska także pożegnała Konrada Gacę. Na Instagramie dodała wpis, w którym zapewniła, że jej przyjaciel na zawsze będzie w jej sercu:

Nie mówię żegnaj, lecz do widzenia... Zbyt wcześnie nas opuściłeś... Na zawsze będziesz w moim sercu... #konradgaca #przyjaciele #friends #4ever #spoczywajwpokoju #kondolencje #życie #smierc #life #death - napisała.
Iwona Guzowska Iwona Guzowska AKPA

Iwona Guzowska

Pod jego okiem schudła także Iwona Guzowska.