Robert Korzeniowski zostawił żonę dla innej. 'Krzyczał na nią, że ma jej dość'. Kto jeszcze zwariował na punkcie młodszej kobiety?

Robert Korzeniowski zostawił swoją żonę po 20 latach małżeństwa. Takie sytuacje, kiedy znany mężczyzna opuszcza rodzinę dla sporo młodszej ukochanej, zdarzają się dosyć często. Kto jeszcze uległ wdziękom kobiet, które czasami są niewiele starsze od ich dzieci?
Robert Korzeniowski Robert Korzeniowski KAPIF

Robert Korzeniowski

Robert Korzeniowski kilka miesięcy temu wyprowadził się od żony Magdaleny, którą poślubił w 2013 roku. Według najnowszych doniesień, spotyka się ze sporo młodszą kobietą, która trenuje w jego klubie sportowym. Jakiś czas temu 49-letni sportowiec był widziany w towarzystwie młodszej o 16 lat Justyny.

Robert Korzeniowski z nową partnerką
'Super Express' okładka

"Fakt" skontaktował się z jego przyjacielem, który potwierdził, że małżonkowie nie mieszkają razem. Dodał też, że ich stosunki w ostatnim czasie nie były najlepsze.

Robert od paru miesięcy zaczął się dziwnie zachowywać. I choć niektórzy zauważyli, że jest to spowodowane jego romansem, Magda aż do końca odrzucała tę myśl. Nie był dla niej zbyt miły. Podobno krzyczał na nią, że ma jej dość i - choć trudno w to uwierzyć, powiedział nawet, że jedzenie, które mu przygotowuje, bardziej przypomina mu paszę - opowiadał informator.

Prawdopodobnie za niedługo spotkają się w sądzie. Będą walczyć o majątek i o opiekę nad 7-letnim synem, Frankiem.

Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead Ewan McGregor, Mary Elizabeth Winstead FORUM

Ewan McGregor

Ewan McGregor po 22 latach zostawił żonę, Eve Mavrakis, dla młodszej o 13 lat koleżanki z planu. Długo plotkowano na ten temat, jednak jego zdjęcia z Mary Elizabeth Winstead nie pozostawiły wątpliwości. Wierzył, że uda im się stworzyć udany związek, jednak po kilku miesiącach wrócił do żony.

Wreszcie poszedł po rozum do głowy... - pisali jego fani.

Prawdopodobnie wpływ miała na to też postawa jego czterech córek: 21-letniej Clary, 16-letniej Jamyan, 15-letniej Esther i 6-letniej Anouk, które zerwały z nim kontakt.

Isabel i Kazimierz Marcinkiewicz Isabel i Kazimierz Marcinkiewicz Kapif

Kazimierz Marcinkiewicz

Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela stanowili jeden z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. Szybko się w sobie zakochali i wzięli ślub. To dla niej były premier zostawił żonę Marię i swoje dzieci. Isabel chętnie dzieliła się szczegółami z ich wspólnego życia.

Seks z nim był świetny, czerpaliśmy z niego oboje- napisała w swojej książce "Zmiana".

Jednak nie zawsze było kolorowo. Isabel wyznała, że szantażował ją, groził jej i owinął ją w sieć.

Kaz potrafił mi wypomnieć uśmiech do kelnera, bądź rozmowę z panem z recepcji. (...) Jak pająk owinął mnie w swoją sieć - dodała.

Małżonkowie rozstali się w 2016 roku po 7 latach bycia razem. Nie unikają publicznych oskarżeń i prania brudów. Głównym tematem oczywiście są pieniądze.

>>>Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył, że dał Isabel 35 tysięcy. Ona idzie w zaparte i zapowiada coś najgorszego<<<

Marcin Bosak i Maria Dębska na pokazie Mariusza Przybylskiego Marcin Bosak i Maria Dębska na pokazie Mariusza Przybylskiego KAPIF.pl

Marcin Bosak

Marcin Bosak w 2017 roku odszedł od żony do młodszej o 12 lat aktorki, Marii Dębskiej. Z Moniką Pikułą ma dwóch synów: Władka (10 lat) i Jasia (6 lat) i uchodzili za zgodne małżeństwo, dlatego wiadomość o ich rozstaniu była dla wielu szokiem.

Często słyszę od znajomych, którzy się rozstają, że coś się wypaliło. Ja z wiekiem też mam coraz więcej do stracenia i jak się rozglądam dookoła, to zastanawiam się, czy aby nie za długo jest między nami za dobrze - mówiła Pikuła.

Jak widać, nawet największa miłość może się kiedyś skończyć. Bosak podobno nie żałuje swojej decyzji i jest szczęśliwy u boku 27-latki.

>>>Koniec dawnej miłości? Marcin Bosak na randce z młodszą o 12 lat dziewczyną. Ah, ten pocałunek!<<<

87th Academy Awards - Arrivals 87th Academy Awards - Arrivals Chris Pizzello / Chris Pizzello/Invision/AP

Clint Eastwood

W zeszłym roku media obiegła informacja, że 87-letni Clint Eastwood zaręczył się z młodszą o 35 lat hostessą, Christiną Sanderą. Dla nowej ukochanej zostawił po 18 latach żonę, Dinę Ruiz. Kobieta szybko zyskała sympatię dzieci aktora, którzy zdradzili, że uczyniła ich ojca najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. 

Rafał Sonik i Karolina Sołowow Rafał Sonik i Karolina Sołowow KAPIF.pl

Rafał Sonik

Rafał Sonik zakochał się w młodszej o 19 lat córce przyjaciół. Dla Karoliny Sołowow zostawił żonę po 24 latach małżeństwa.

Związek z Rafałem zaczął się w jednym z trudniejszych momentów w moim życiu. Kiedy cztery lata temu poznaliśmy się bliżej, nie byłam pewna, czy to czas na nowe uczucie. On jednak szybko pomyślał o nas bardzo poważnie i otoczył opieką. Był przy mnie. Nasza bliskość budowała się w oparciu o prawdziwe, niełatwe sprawy, ale to właśnie ją scementowało. Oczywiście nie bez znaczenia jest charyzma Rafała. Oczarował mnie - mówiła w "Pani".

W 2016 roku przyszedł na świat ich syn, Gniewko.

Więcej o:
Komentarze (27)
Robert Korzeniowski zostawił żonę dla młodszej. "Krzyczał na nią, że ma jej dość"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 26

  Głowa siwieje duda szaleje. Ale zostawić żonę po 24 latach bezdzietnego małżeństwa bo jednak zmieniło się zdanie i chce się miec dzieciaka to trzeba być wyjątkowym sonikiem.

 • mywork

  Oceniono 28 razy 24

  Dla ścisłości należy dodać, że Korzeniowski najpierw porzucił żonę Agnieszkę dla Magdaleny, a teraz Magdalenę dla kolejnej kobiety. Taki z niego chodziarz! Od takich to najlepiej trzymać się z daleka.

 • mstryinska

  Oceniono 26 razy 22

  to już druga żona pozostawiona przez Korzeniowskiego,z pierwszą miał chyba dwoje dzieci, drugiej mi nie żal, żal dziecka, facetowi na starość odbiło, kurduplowi

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 18 razy 18

  Kto chce takiego kurdupla????aha,zapomniałam?ma pieniądze.

 • lob1

  Oceniono 20 razy 16

  .Korzeniowski!!!!! i tak już ze swoim korzeniem wiele nie zdziałasz.Ona jest z tobą dla pieniędzy i sławy.Która młoda dziewczyna zakocha się w starym dziadzie? to pieniądze ciągną młodą dziewczynę do starca.Ostatnio wiele kobiet woli pieniądze z dziadem,niż młodego ale biednego.. Niektóre kobiety mają pustą głowę,ale są ładne i przy boku starca mają wielkie pieniądze.A starym chłopom wydaje się,że jest w nim zakochana.Kto by kochał starego dziada bez pieniędzy.

 • Gość: Judyta

  Oceniono 20 razy 14

  Na końcu, wszyscy ,ale to wszyscy, którzy odeszli od żon budzą się z ręką w nocniku-i dobrze.

 • Gość: sławek

  Oceniono 12 razy 12

  chyba ODSZEDŁ, a nie zostawił, toż to ten, który chodzi

 • mg_0

  Oceniono 10 razy 10

  Wystarczy sprawdzić, gdzie ten miszcz się urodził - niech się te żony cieszą, że na nich ręki nie podniósł, bo w tamtych stronach picie i lanie to chyba tradycja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX