Pamiętacie Ewelinę Flintę? Finalistka "Idola" po latach nieobecności wróciła na salony. Ma nowy kolor włosów

W 2002 roku Ewelina Flinta zrobiła furorę w pierwszej edycji 'Idola'. Programu nie wygrała, ale i tak odniosła duży sukces. Jednak kilka lat temu zniknęła z salonów. Teraz przypomniała o sobie, pojawiając się na 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Krakowie. Pokazała się w nowym kolorze włosów.
Ewelina Flinta, Szymon Wydra i Ala Janosz , Idol ma 10 lat. Ewelina Flinta, Szymon Wydra i Ala Janosz , Idol ma 10 lat. Polsat

Ewelina Flinta w "Idolu"

Program 'Idol' był hitem, a Ewelina Flinta jedną z najjaśniejszych jego gwiazd. Swoim niesamowitym, rockowym, lekko zachrypniętym głosem zachwyciła jurorów. Dotarła aż do finału i zajęła drugie miejsce. To jej wróżono największą karierę po programie.

Ewelina Flinta
PolsatEwelina Flinta Ewelina Flinta KAPIF

Dobre początki

Zaczęło się świetnie. Jej pierwsza płyta ukazała się bardzo szybko - niecały rok po zakończeniu 'Idola'. Piosenkę 'Żałuję' znała chyba cała Polska. Dużą popularnością cieszył się też drugi singiel - 'Goniąc za cieniem'. Na kolejną płytę przyszedł czas w 2005 roku. Nie powtórzyła już wielkiego sukcesu pierwszej. Z tego krążka pochodzą single 'Nie znasz mnie' i 'Nieskończona historia'.

Ewelina Flinta Ewelina Flinta KAPIF

Kolejne lata

Ewelina odbierała wiele nagród, koncertowała i zaczęła bywać na salonach.

Ewelina Flinta
KAPIF

Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobelny Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobelny KAPIF

Hit z Zagrobelnym

Ewelina Flinta powróciła w 2008 roku na listy przebojów hitem 'Nie kłam, że kochasz mnie', zaśpiewanym w duecie z Łukaszem Zagrobelnym.

Ewelina Flinta, Łukasz Zagrobelny
KAPIF

Pojawiała się na wielu imprezach i bankietach, ale nie było słychać nic o jej nowej płycie. Kuba Wojewódzki skrytykował swoją niegdysiejszą ulubienicę:

Eweliny Flinty nie znam z żadnego przeboju, za to znam ją ze wszystkich bankietów pod tytułem 'Nowe garnitury z blachy', 'Nowy zapach Vistuli' czy 'Nowe wibratory Waryńskiego' - powiedział w 'Tele Tygodniu'.

Przy okazji 'bywania' mocno krytykowano styl ubierania się piosenkarki.

Ewelina Flinta
KAPIF

Ewelina Flinta
KAPIFEwelina Flinta Ewelina Flinta KAPIF

Na pewien czas słuch o niej zaginął

Potem usunęła się w cień.

Ewelina Flinta na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w 2018 roku Ewelina Flinta na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w 2018 roku Damian Klamka / EN

Ewelina Flinta obecnie

W minioną sobotę jednak Ewelina Flinta pojawiła się na 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem. Zauważyliście, że wokalistka ma nowy kolor włosów? Zmiana na plus?

Ewelina Flinta na 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Ewelina Flinta na 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Marek Lasyk/REPORTER / EN

Powrót na scenę?

Jak myślicie, Ewelina Flinta podbije jeszcze polski rynek muzyczny?

Więcej o: